tv3.lv

Maskavas ielā uz regulējamas pārejas notriec gājēju

Mēģinājums šķērsot ceļu pa regulējamu gājēju pārēju Maskavas ielā, pretī 256. namam, kādam cienījama vecuma kungam 11. janvārī beidzās ar sāpīgu sadursmi – piezemēšanos uz asfalta un došanos uz slimnīcu, vēsta “Degpunktā”.

Vīrieti aizķēra kāds “Hyndai” automašīnas vadītājs. Spēkrata šoferis kameras priekšā situāciju komentēt nevēlējās, sakot, ka ir šoka stāvoklī, bet aizkadrā tomēr paskaidroja, ka brauktuvi gājējs it kā šķērsojis pie aizliedzošās sarkanās gaismas. Acīmredzot vadītājs pamanīja vīrieti brīdī, kad nobremzēt vairs nebija iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola

“Mediķiem, ierodoties [notikuma vietā], cietušais bija pie samaņas, bija piecelts sēdus, atzīmēja sūdzības par galvassāpēm. Pēc apskates mediķi konstatēja galvas traumu, virspusējas plaukstas ievainojumus. Traumas pirms slimnīcas etapā nav vērtējamas kā smagas, bet ir nepieciešams nogādāt cietušo slimnīcā papildu izmeklējumu veikšanai un palīdzības saņemšanai.”

Vai tiešām seniors nolēma nespiest luksofora pogu, kas garantētu pāriešanu pie zaļās gaismas, un neprātīgi riskēja, tagad būs jānoskaidro policistiem. Visticamāk, likumsargiem būs jāmeklē arī negadījuma aculiecinieki, tā teikt, no malas, jo tikai šofera teiktais nevar būt par pamatu objektīvai lietas izmeklēšanai.

Tā kā patlaban nav neviena liecinieka, kas varētu skaidri pateikt, kāda gaisma dega luksoforā, kad autovadītājs traucās pāri gājēju pārejai, iespējams, izmeklētājiem nemaz nebūs tik viegli noskaidrot vainīgo.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm