Meklējot motociklistu‑mājsēdes pārkāpēju, policija garāžā uzduras piecu cilvēku kompānijai

Kādam motocikla stūrētājam mājsēdes laikā bija sagribējies pabraukāties pa galvaspilsētas ielām, taču brauciens izvērtās tāds, ka viņš, visticamāk, “iegāzis” ne tikai sevi, bet arī bariņu draugu.

2021. gada 27. janvārī 22:03

Pagājušajās brīvdienās, laikā kad Rīgas ielas bijušas burtiski kā izslaucītas, galvaspilsētas policisti Juglā pieredzējuši kādu visai neparastu sastapšanos. Murjāņu ielā tika pamanīts kāds vadītājs, kurš ar motokrosa motociklu braucis pa ietvi, turklāt viņa spēkratam nav bijis valsts reģistrācijas numurzīmju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt, divriteņu braucamrīka pilots, redzot policistu interesi, nav pat piebremzējis un tā vietā uzdevis gāzi. Pāris veikli manevri un kārtības sargiem nācies atzīt sakāvi un krietni vien veiklākā braucamrīka pārākumu šādos apstākļos. Taču, policisti nav aizmirsuši šo sastapšanos un tā teikt, turējuši acis vaļā, līdz sniegā ievērojuši ko aizdomīgu.

Pēc brīža policisti pamanījuši motocikla sliedes ved uz kādu garāžu kooperatīvu un, ierodoties tur, kādā no garāžām sastapa piecas personas. Vīrieši apgalvojuši, ka šajā vietā atpūšoties un uz policijas jautājumu, vai ir no vienas mājsaimniecības, apgalvoja, ka esot sapulcējušies no divām ģimenēm.

Turpat līdzās jaunajiem vīriešiem atradušies arī divi, praktiski vienādi motocikli, kuri izskatījušies ārkārtīgi līdzīgi braucamrīkam, kas iepriekš redzēts Murjāņu ielā. Tomēr, lai arī vīriem bija nojauta, ka ka ar vienu no šiem jaunekļiem, viņi varētu sastapušies iepriekš, neviens no klātesošajiem neatzinās ka šajā vakarā būtu pilotējis motociklu vai, kur nu vēl, mucis no policijas.

Savukārt busiņa kameras uzņemtajos materiālos nebija skaidri identificējams, ne braucamrīks, ne tā stūrētājs. Taču, mirklī, kad “aizbēgušais” visticamāk jau uzelpojis, jo apvedis ap stūri policistus, atklājies vēl kāds fakts – tā viss ar parunāšanos, šis vakars tomēr nebeigsies.

Policijas darbinieki uzsāka piecas administratīvās lietvedības par ārkārtas situācijas ierobežojumu neievērošanu un katram no viņiem tika piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm