Melnā diena Piņķos – dažu stundu laikā avarē vairākas automašīnas

Reizēm gadās, ka vēlme apskatīt uz ceļa notikušās avārijas garāmbraucošajiem šoferiem novērš uzmanību, un viņi zaudē kontroli pār saviem spēkratiem. Piektdienas rītā, cenšoties ieraudzīt iepriekšējā negadījuma sekas, kas notika starp diviem smagajiem auto, vēlāk cieta vēl četras vieglās automašīnas.

2019. gada 15. novembrī 20:41

Rīta pusē autovadītāji Piņķos, dodoties virzienā uz Rīgu, bija spiesti apbraukt ceļa posmu blakus “Kool” degvielas uzpildes stacijai. Rīgas apvedceļš bija bloķēts, un satiksmi regulēja policijas darbinieki, jo dažu stundu laikā pārsimt metrus viena no otras notika trīs dažādas avārijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajā sadursmē ap plkst. 4.30 cieta divas kravas automašīnas, un garāmbraucējiem negadījuma apstākļi šķita pavisam neskaidri. “Man” markas transportlīdzeklis bija teju izārdīts pa detaļām. Kā tas gadījies, apkārtējiem bija grūti izprotams.

Policijas rīcībā esošā informācija vēsta, ka oranžās krāsas kravas automašīnas šoferis agri no rīta bija veicis piespiedu apstāšanos turpat ceļa malā, jo viņa bākā bija beigusies degviela. Spēkrata novietojums bijis ļoti neveikls, jo daļa no tā joprojām atradās uz ceļa braucamās daļas. To nepamanīja kāds zilas krāsas “Mercedes” smagās automašīnas vadītājs un, braucot lielā ātrumā, aizķēra stāvošo transportlīdzekli, noplēšot daļu piekabes pārseguma. No tā izbira krava – koka paletes.

Otra avārija notika stundu vēlāk. Braucot garām notikuma vietai, kāds vieglās automašīnas “Volvo” vadītājs, iespējams, gribot vraku apskatīt tuvāk, palēnināja braukšanas ātrumu un viņa automobilī ietriecās “Honda” stūrētājs. Arī trešā sadursme gadījās starp diviem vieglajiem auto, un tās iemesls bija iepriekšējo avāriju radītais apjukums.

Par spīti trīs sadursmēm, neviens no automašīnās sēdošajiem cilvēkiem avārijās necieta.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm