tv3.lv

Melnā ledus dēļ Pļavniekos avarē prāvs skaits spēkratu

Šorīt daudzviet uz valsts autoceļiem bija apledojuši brauktuvju posmi, kā rezultātā notika vairākas avārijas, tostarp viena no iespaidīgākajām sadursmēm norisinājās Deglava ielā pie pagrieziena uz Saharova ielu, Rīgā, vēsta “Degpunktā”.

Šī sadursme ap plkst. 7.00 notika Deglava ielā pie pagrieziena uz Saharova ielu, kur agrā rīta stundā saskrējās vairāki spēkrati, tostarp arī trolejbuss un autobuss,.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Volkswagen Multivan” vadītājs Vasīlijs stāsta, ka viņš braucis virzienā no Deglava uz Saharova ielu, kad ieraudzīga, ka melnā ledus dēļ ir saskrējies trolejbuss un autobuss. Kad nospiedis pats bremžu pedāli, tad sakoja sadursme un viņa spēkrats ieskrējis “Volvo”. Priekšā bija skrējušās seši vai septiņi spēkrati. Vieta ir īpatnēja, no vienas puses, bērzu birzs, no otras puses, slēpošanas kalns un pļava. Vējš, mitrums un grādi ap nulli paveica savu, izveidojot ledus kārtu. Šim autovadītājam nebija “Kasko” apdrošināšanas.

Arī citiem šoferiem, kuriem nebija “Kasko” polises, skāde būs jāsedz no savas kabatas, jo diez vai ceļu uzturētāji uzņemsies atbildību.

“Toyota” šoferis Aleksejs

“Ar kolēģi braucām uz darbu, bija melnais ledus, pie luksofora stāvēja “džips”, tas jau bija prom, to arī sanesa. Tas sāka bremzēt apmēram no tā sarkanā stenda, kur tagad stāv policija, bet mašīna nereaģēja – ne stūre, ne bremzes. Nesa uz priekšu, ietriecāmies mašīnā, pagāja kaut kāds laiks, pēc piecām minūtēm mūsu mašīnā ietriecās no aizmugures. Mēs trīs bijām, viena mašīna pie luksofora, četras, piecas, šeit piecas un tur vēl vairākas. Kopā ap desmit.”

Vienīgi negadījumā ierautā autobusa un trolejbusa šoferiem lieli finansiāli zaudējumi nebūs. Uzņēmums “Rīgas satiksme” parūpēsies par transportlīdzekļu remontu. Gavenais, ka no salonā birstošajiem stikliem necieta pasažieri.

“Rīgas satiksmes” pārstāve stāsta, ka pirms autobusa un trolejbusa sadursmes attiecīgajā vietā bija notikusi jau citu spēkratu sadursme. Arī pēc sabiedriskā transporta līdzekļu sadursmes sekoja vēl citas avārijas. Tālākos apstākļus izmeklēs policija. Ne autobusā, ne trolejbusā cietušo nav.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm