tv3.lv

“Mercedes” vadītāja rupjai kļūdai – dzīvības cena; bracamrīks apmet vairākus kūleņus

Baisa atmosfēra valda negadījuma vietā, redzamas cilvēka mirstīgās atliekas zilā maisā un notikuma vietā strādā policija. Mašīnas lidojums bija iespaidīgs. Neilgi pēc avārijas likumsargi krūmājā uzgāja zvanošu telefonu.

Attālums starp attiecīgajiem baltajiem ceļmalā uzstādītajiem stabiņiem ir simts metri. Pēdas uz asfalta liecina, ka kontroli pār jaudīgo “Mercedes”, tā šoferis zaudēja jau pie ceturtā stabiņa, proti pirms aptuveni četrsimt metriem. Nekontrolētā sānslīdē braucamrīks pavadīja aptuveni pusi no šī attāluma, taču pārējos metrus kūleņoja pa krūmiem.

Neoficiālas ziņas liecina, ka abi ‘Mercedes’ sēdošie cilvēki no automašīnas izlidoja ārā, šoferis nonāca zem spēkrata un guva nāvējošas traumas, bet pasažiere iekrita krūmos. Apskatot vietu, kur iespējams nonāca cietusī, secināms ka zarus nācās zāģēt, lai sievieti dabūtu ārā.

Inga Vītola
NMPD pārstāve

“Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja viena cilvēka nāvi. Palīdzība bija nepieciešama cietušajai personai, kas bija guvusi smagas traumas, smagu politraumu. Palīdzību šai personai sniedza divas brigādes, viena no tām bija ārstu speciālistu brigāde. Pēc palīdzības sniegšanas uz vietas, cietušo smagā stāvoklī, ārstu speciālistu pavadībā nogādāja ārstniecības iestādē Rīgā.”

Pašlaik versija, ko primāri izskata policijas izmeklētāji netiek atklātas. Pieļaujams, ka “Mercedes” vadītājs pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, turklāt ievērojami. Likumsargi jau identificējuši iesaistīto datus. Avārijā gāja bojā 48 gadus vecs vīrietis, bet smagas traumas guva 52 gadus veca sieviete.

Ance Rozīte
Valsts policijas pārstāve

“Par negadījuma iemesliem šobrīd ir pāragri spriest. Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess, lai noskaidrotu notikušā negadījuma apstākļus, kā arī to, kura no personām negadījuma brīdī vadīja automašīnu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fakts, ka braucēji pēc avārijas atradās ārpus auto var liecināt par drošības jostu neizmantošanu, taču likumsargi to pagaidām nevar apstiprināt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm