tv3.lv

Meža dzīvnieks iztriecas caur braucoša pasažieru autobusa stiklu un apjukumā skraida pa salonu

Sestdien, 12. oktobrī, ap plkst. 10.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspils novada Usmas pagastā meža dzīvnieks ir ieskrējis autobusā, kurā atradušies pasažieri.

2019. gada 14. oktobrī 14:45

Noskaidrots, ka dzīvnieks starppilsētu autobusā ielēcis caur priekšējo logu un apjukumā pārvietojies pa autobusa salonu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā stāsta pasažieri, tā, iespējams, ir bijusi stirna.

Autobusa šoferis apturējis autobusu un atvēris durvis, kā rezultātā dzīvnieks arī ticis laukā pa vidējām durvīm.

Negadījumā ir cietis autobusa šoferis un trīs pasažieri – visi ir guvuši ķermeņa sasitumus, visticamāk, saskarsmē ar meža dzīvnieku brīdī, kad tas pārvietojies pa autobusa salonu, norāda Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Kopumā nedēļas nogalē Kurzemes reģionā reģistrēti 14 uzbraukumi meža dzīvniekiem. Galvenokārt ceļu satiksmes negadījumi ir notikuši diennakts tumšajā laikā. Četri šādi negadījumi ir reģistrēti Liepājas un Ventspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā, savukārt pa trim – Talsu un Kuldīgas iecirkņa apkalpojamā teritorijā.

Iespēja, ka jebkurā diennakts laikā uz braucamās daļas var izskriet dzīvnieks, pastāv visā valsts teritorijā, it īpaši mežainos apvidos un ceļa posmos, kur ir neliels attālums starp ceļa nomali un kokiem.

Lai izvairītos no iespējamas sadursmes ar meža zvēru, policija aicina būt īpaši piesardzīgiem un vērīgiem diennakts tumšajā laikā, kā arī ievērot ceļa zīmes, kas noteiktos ceļa posmos brīdina par iespējamu meža dzīvnieku klātbūtni. Atgādinām – ja noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā notriekts dzīvnieks, par to obligāti jāinformē Valsts policija, zvanot pa tālruni 110. Tāpat nedrīkst atstāt notikuma vietu, jo šāda situācija ir uzskatāma par ceļu satiksmes negadījumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm