tv3.lv

Mīklainos avārijas apstākļos divu bērnu tēvs ar auto ietriecas kokā un zaudē dzīvību

Avārijas cēloņi pagaidām ir ļoti mīklaini, tiek pieļauta arī versija par suicīdu.

Šodien mašīnas detaļas ir izmētātas plašā rādiusā. Negadījuma vietā deg kapu sveces un atstāti ziedi bojāgājušā piemiņai. Ģimene traģiskā nāvē ir zaudējusi vīru un tēvu. Divu bērnu māmiņa ir palikusi viena ar jautājumiem, uz kuriem nespēj rast atbildes.

Vīru zaudējusī sieviete

“Man to paziņoja policija. Pusseptiņos viņš man uzrakstīja, ka vairs neatgriezīsies, lai sabučoju no viņa meitu un pasaku, ka tētis viņu mīl. Viss. Man ir daudz jautājumu, nesaprotu, kā divu mazu bērnu tēvs no mīlošas ģimenes varētu būt…”

Sievietei jau bijusi slikta priekšnojauta pēc vīra pateiktajiem atvadu vārdiem, taču viņa vēl joprojām nespēj noticēt, ka tā varētu būt pašnāvība.

Viņa teica, ka vīru sākumā meklējusi dzīvesvietā, iekams sapratusi, ka viņš ir aizgājis no mājām. Vīramāte vien plkst. 20.00 apjauta, ka dēls ir pazudis. Tobrīd viņš jau bija miris.

Vīru zaudējusī sieviete stāsta, ka dzīvesbiedrs iepriekš nekad nav tā rīkojies. Liktenīgajā dienā viņš esot lietojis alkoholu, bet neviens nezina, cik daudz. Taču ikdienā nekad viņš neesot sēdies pie stūres reibumā. Ģimenei bija kopīgi plāni, kuri nu ir izgaisuši.

“Viņš mēdza iedzert, bet nekad nesēdās pie stūres dzērumā. Policija vaicāja, vai dzēris – teicu, ka izgājis no mājas plkst. 14.00 dienā un, jā, bija dzēris,” atminas sieviete. Viņa nespējot pat iedomāties, kas vīram noticis, kamdēļ sekojis tik traģisks dzīves noslēgums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieva nenoliedz, ka vīrs esot spēlējis azartspēles un ģimenei ir bijuši arī kredīti, bet vai tāpēc vīrietis būtu nolēmis atvadīties no dzīves? Vai uz ceļa izskrējis meža dzīvnieks, bija uzņemts liels ātrums, un vīrs nespēja savaldīt auto? Tie ir jautājumi, uz kuriem patlaban nav atbildes, un, visticamāk, lietas apstākļi kļūs skaidrāki tikai pēc izmeklēšanas.

Ziņu redaktore
Neizsīkstoša interese par ekonomiskām un politiskām norisēm kā Latvijā, tā pasaulē. Būtiski sekmēt kritisko domāšanu sabiedrībā, lai ikviens informācijas pārbagātībā spētu saglabāt vēsu prātu un lēmumus.
Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm