tv3.lv

Seniore nepamana militāro konvoju un ietriecas priekšā braucošajā

Ceturtdienas, 11. augusta, pēcpusdienā uz Tallinas šosejas izveidojās pamatīgs sastrēgums – sākotnēji satiksmi piebremzēja militārās tehnikas kolonna, bet vēlāk divu spēkratu avārija. Kāda autovadītāja nepamanīja, ka priekšā braucošie stājas malā, lai palaistu operatīvos transportlīdzekļus, vēsta “Degpunktā”.

Kristapam šodien bija pirmā atvaļinājuma diena un viņš devās uz koncertu Tallinā. Ceļš gan noslēdzās, tā īsti neiesācies uz šosejas Rīga-Igaunijas robeža, netālu no Lilastes. Vīrieša vadītajā “BMW” ietriecās “Volkswagen” spēkrats.

“BMW’ šoferis Kristaps stāsta, ka brauca kolonna ar militāro policija, kura pavadīja smagās mašīnas, uz kurām virsū bija tanki ar iedegtu mirgojošu zilu un sarkanu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas signālu, kad citiem tajā pašā virzienā un pretim braucošajiem vadītājiem jādod tam ceļš ar savu automašīnu. Tomēr sieviete aiz viņa to nepamanīja un sekoja trieciens, Kristapa vadītajam spēkratam ielidojot iekšā grāvī.

Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu un sarkanu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas signālu, citiem tajā pašā virzienā un pretim braucošajiem vadītājiem jādod tam ceļš, apturot automašīnu pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta, iespējami tuvāk brauktuves labajai malai.

Valsts policijas (VP) Ceļu policijas bataljona 7. rotas inspektors Vitālijs Kompaņijecs saka, – ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu sarkanu bākuguni, jāsamazina ātrums, jānostājas tuvāk labējajai malai, jāapstājas un drošības pēc jāieslēdz avārijas gaismas, lai citi vadītāji pamanītu.

Abus negadījumā ierautos automašīnu vadītājus apskatīja mediķi. Par laimi, nevienam no viņiem nebija jādodas uz ārstniecības iestādi. Abiem spēkratiem bija nepieciešama evakuatora palīdzība, lai pamestu negadījuma vietu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm