“Milzu ātrums! Detaļas šķīda uz visām pusēm!” Aculiecinieki ar šausmām atminas traģisko avāriju Saulkrastos

Skaļu, biedējošu troksni ap plkst. 22.00 izdzirdēja Ainažu ielas iedzīvotāji Saulkrastos. Vietējie steigšus skrēja uz notikuma vietu pilsētiņas galvenajā ielā – tieši blakus baznīcai, jo bija skaidrs, ka notikusi smaga avārija un kādam būs nepieciešama palīdzība.

Cilvēku acu priekšā pavērās sadragāta “Mercedes Benz” vraks, kurā joprojām atradās automašīnas 31 gadu vecais vadītājs un viņa brālis, kas sēdēja pasažiera krēslā. Lai iesprostotos cilvēkus atsvabinātu no metāla sprosta, ugunsdzēsējiem nācās izmantot hidrauliskos instrumentus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāki pilsētas iedzīvotāji ziņojuši, ka avarējusī automašīna teju skārusi arī viņus, pirms nekontrolējamo spēkratu apturēja koks. Par laimi, neviens no garāmgājējiem tomēr nepatrāpījās ceļā.

Vietējie par notikušo ir sašutuši. Šķiet, reti kurš autovadītājs ievēro pilsētā atļauto braukšanas ātrumu, un cilvēki, kas ikdienā pārvietojas pa gājēju vai riteņbraucēju celiņu, to dara ar bažām.

Notikušā apstākļus, tostarp, vai vadītājs bijis alkohola reibumā un kādu braukšanas ātrumu izvēlējies, šobrīd skaidro policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm