Motociklists neuzmanības dēļ notriec velosipēdistu

Neuzmanība, pārsniegts atļautās braukšanas ātrums vai kāds cits faktors. Tas likumsargiem būs jānoskaidro, izmeklējot smagu avāriju netālu no Rīgas.

Oranžo gaismas signālu virs gājēju pārejas Sauriešos, netālu no pagrieziena uz Granīta ielu, ir grūti nepamanīt. Tomēr ne visiem šoferiem apziņa, ka priekšā ir “zebra”, dod ķermenim signālu piebremzēt. Pirmdien pārejas baltās līnijas klāj melns riepas nospiedums, kam blakus izceļas izplūdis asins plankums. Kāds motociklists, lai panāktu savus “vēja brāļus”, pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu un uz gājēju pārejas nepamanīja velosipēdistu.

“Godīgi sakot, viņi brauca kā jau visi motociklisti. Es tiešām nevaru teikt, ka viņi brauca agresīvi un ļoti pārsniedza ātrumu. Sanāca tā, ka viņi izbrauca no krustojuma un motociklists, kurš bija trešais jeb tas, kurš notrieca, palika pie krustojuma, jo palaida mašīnu. Pārējie aizbrauca. Tad viņš laikam gribēja viņus sadzīt. Manā video redzams, kā viņš apdzina pāris mašīnu, bet es neteikšu, ka viņš to darīja strauji un agresīvi motociklistam. Tad jau arī es sāku tuvoties konkrētajai gājēju pārejai un redzēju, ka guļ cilvēks un mētājas motocikls,” stāsta notikušā aculiecinieks Romāns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viedokļi par to, cik droša ir konkrētā gājēju pāreja, krasi atšķiras. Daži vietējie to šķērso bez problēmām, citi cenšas izvairīties no ceļa šķērsošanas šajā vietā.

Vietējie iedzīvotāji un aculiecinieki piebilst, ka piektdienas vakarā notriektā cilvēka velosipēds trieciena dēļ tika aizmests pat 10 metrus tālāk. Sadursmē velosipēds pilnībā sadragāts, un tas liecina, ka policijai būs nepieciešamas ekspertīzes, lai saprastu, cik nopietni bija pārkāpts ātruma ierobežojums – 50 km/h.

Valsts policija šobrīd turpina izmeklēt negadījuma apstākļus. Cietušais velosipēdists Austrumu slimnīcā nogādāts vidēji smagā stāvoklī. Viņam konstatētas dažādas ķermeņa traumas un pamatīgs asins zudums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm