“Mums bremzes nenostrādāja”; “Audi” uz Liepājas šosejas izbrauc priekšā mikroautobusam

Divu automašīnu avāriju notikusi uz Liepājas šosejas. Negadījumu izraisīja viens no šoferiem, kas, ignorējot “stop” zīmi, izbrauca krustojumā un nogrieza citam auto ceļu.

Uz Liepājas šosejas, vietā kur tā krustojas ar autoceļu Jelgava – Tukums, automašīnu avārijas notiek regulāri un sekas vienmēr ir nopietnas. Šājā neregulējamajā krustojumā, priekšroka ir tiem šoferiem, kas brauc pa Liepājas šoseju, taču tiem kas šķērso lielceļu vai brauc ārā uz galveno ceļu – ir jāapstājas pie “stop” zīmes. Tieši šīs zīmes neievērošana, pulksten pus piecos pievakarē, beidzās nelāgi kādam “Audi” un mikroautobusam “Renault”. Vieglais spēkrats lielceļam tuvojās no Tukuma puses, bet busiņš stūrēja Liepājas virzienā. Vieglā braucamrīka vadītājs faktiski nebremzējot izbrauca priekšā mikroautobusam un sadursme bija neizbēgama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Var teikt, ka jā, tikām cauri. Vai varat izstāstīt, kā viss notika? Mums bremzes nenostrādāja. No turienes braucām, mums priekšā stāvēja “fūre”. Tur zālē pēdas ir, mēs to “fūri” nedaudz apbraucām, gribējām bremzēt. Automašīnas priekša jau bija ārā, bet no turienes mikroautobuss brauca. Un mikroautobus mūs “noslaucīja”,” stāsta “Audi” pasažieris

Mikroautobusa šoferis, kas pēc sadursmes, brīnumainā kārtā spēja savaldīt auto, arīdzan tika cauri bez jebkādām traumām. Necieta arī vīrieša meita, kas sēdēja tētim blakus.

“Viņiem bremzes nenostrādāja vai aizmirsa nospiest. Jo te pie “stop” zīmes stāvēja smagā mašīna, es skatos uz smagi un redzu, ka tam pēkšņi garām “mauc” viens “Audi”. Es nemaz nepaspēju piebremzēt,”  stāsta “Renault” vadītājs Aigars.

Visticamāk, šoreiz izmeklēšana ies raiti, jo “Audi” šoferis savu vainu nenoliedz. Turklāt likumsargiem ir pietiekami daudz citu pierādījumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm