tv3.lv

Murjāņos sadursmē ar kravas auto dzīvību traģiski zaudē gados jauns mikroautobusa šoferis

2021. gada 1. jūnijā 21:40

Ar traģisku negadījumu Krimuldas pagasta Raganā sākās šis rīts uz Latvijas autoceļiem, jo tur sadursmē ar kravas auto dzīvību zaudēja gados jauns mikroautobusa šoferis, vēsta “Degpunktā”.

Šorīt īsi pēc sešiem rītā operatīvie dienesti saņēmuši izsaukumu uz Murjāņiem, kur taisnā ceļa posmā uz Valmieras šosejas notikusi smaga frontālā sadursme.

Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, konstatēta divu transportlīdzekļu – kravas automobiļa un mikroautobusa – sadursme. Mikroautobusam bija diezgan stipri bojāta priekšējā puse, kur atradās autovadītājs. Kravas mašīnas vadītājs jutās labi, bet mikroautobusa šoferim uzreiz uz vietas tika sniegta medicīniskā palīdzība.  Diemžēl cietušais mikroautobusa šoferis negadījuma vietā gāja bojā.

Turpat avārijas vietā “Degpunktā” sastop arī Jāni, vīru, kurš rīta pusē sēdās pie smagās automašīnas stūres. Ap sešiem Raganā “uzpildījies” un pa kluso ceļu, pa kuru tobrīd braucis vien retais, devies galvaspilsētas virzienā.

Kravas automašīnas vadītājs Jānis stāsta, – mikroautobuss parādījies tieši iepretim viņa vadītajam kravas auto, ne rādījis pagriezienu, ne apdzinis – braucis tieši virsū. Kravas automašīnas vadītājs pieļauj, ka jaunietis bija noguris un aizmidzis pie stūres.

Kā vēlāk atklājies, deviņpadsmit gadus vecais jauneklis bijis atceļā no nakts maiņas ceļu būvē Rīgas lidostas apkaimē un stūrējis uz Raganu, kur vēl pavisam nesen pabijis Jānis. Tur viņu gaidījuši kolēģi, kuriem puisis vedis darba instrumentus.

Kad izsaukti mediķi, jaunietis vēl bija pie samaņas, arī operatīvie dienesti atbraukuši operatīvi, bet jaunieša dzīvību diemžēl neizdevās glābt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd par traģisko avāriju ierosināta krimināllieta, nozīmētas ekspertīzes un turpinās izmeklēšana. Taču, ja tiks pierādīts, ka busiņa šoferis tik tiešām iemidzis un pats iebraucis pretējā joslā, lieta tiks izbeigta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm