tv3.lv

“Nebija nekādu norobežojumu, nekas nebija novilkts”; Āgenskalnā ar auto iebrauc būvbedrē

Ceturtdienas vakarā daudziem Daugavas kreisā krasta iedzīvotājiem Rīgā un pierīgā mājās nebija ūdens, jo uzņēmums “Rīgas ūdens” veica plašus remontdarbus. Kamēr liela daļa vietējo pauda neapmierinātību ar šādu situāciju, vienai sievietei Āgenskalnā patiešām bija par ko pasūdzēties. Viņas auto iegāzās remontstrādnieku izraktā bedrē.

Anželika vakar vakarā īsi pirms saulrieta brauca uz savām mājām Āgenskalnā. Šofere virzījās pa Augļu ielu augšup pa kalniņu Smiļģa ielas virzienā. Krustojumā viņa piebremzēja, jo to liek zīme dodiet ceļu. Sejā spoži spīdēja saule, bet mašīnas no sāniem nenāca. Šķērsojot Smiļģa ielu Anželijas automašīna “Citroen” iegāzās milzu bedrē, ko bija nesen izrakuši Rīgas ūdens apakšuzņēmēji.

“Saule spīdēja acīs, es neredzēju pilnīgi neko, vispār nebija redzams, ka tur ir bedre. Nebija nekādu norobežojumu, nekas nebija novilkts. Tas, kas tagad, to viņi novilka tikai tagad, kad es jau iebraucu, bet līdz tam viss bija vaļā – brauc un viss,” stāsta negadījumā cietusī.

Anželika piebilst, ka vienīgais, ko varējusi saskatīt ir zīme “Braukt aizliegts”, bet pirmkārt, tā uzstādīta aiz bedres, otrkārt, tā sauktā baranka neattiecas uz automobiļiem, kuru īpašnieks dzīvo vai strādā šajā zonā.

Par laimi ātrums nebija liels. Sieviete un viņas divi pasažieri necieta. Tomēr automašīnai ir bojājumi un Anželika paļaujas, ka “Rīgas ūdens” to kompensēs. Uzņēmums gan šobrīd nesteidz uzņemties atbildību, norādot, ka darbi veikti pēc visiem standartiem.

Šī lieta tagad nonāks uz policijas izmeklētāju galda un noteikti kas sakāms būs arī Alželikas automašīnas apdrošinātājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm