tv3.lv

Nedodot otram ceļu, sadursmes dēļ spēkrats apmetas uz jumta

2021. gada 12. novembrī 22:20

Pēcpusdienā Mežciema un Druvienas ielu krustojumā, netālu no Rīgas Motormuzeja, saskrējās “Volkswagen” un “Mitsubishi” spēkrati, un pēdējais sadursmes dēļ apmetās augšpēdus uz jumta, vēsta “Degpunktā”.

Otrādi apgāztā “Mitsubishi” spēkrata vadītājs, kas pats negadījumā necieta, savu vainu notikušajā nenoliedz. Viņš no mazākas nozīmes ceļa, proti, Druvienas ielas, centās šķērsot Mežciema ielu, taču laikus nepamanīja “Volkswagenu”.

“Mitsubishi” vadītājs sacīja, ka saule viņam spīdēja tieši acīs, tāpēc otru mašīnu, kas brauca viņa spēkratam no labās puses, nepamanīja. Lai gan ceļazīmi, ka jādod ceļš otram spēkratam, viņš redzēja. “Parasti ap plkst. 3.10, ja nemaldos, tik lielas kustības nav. Paskatījos, ka neviena nav, nepiebremzēju,” viņš sacīja.

Pats “Mitsubishi” vadītājs esot viens pats atradies automašīnā un bija piesprādzējies. Viņa uzņemtais ātrums bija apmēram 50 kilometri stundā.

“Mitsubushi”, gāžoties uz jumta, aizķēra arī garām braucošu “Opel”. Šajā ceļa satiksmes negadījumā cietušo nav, bet dzelži, it īpaši sarkanais spēkrats, cieta pamatīgi. Nepilnas stundas laikā avārijas sekas atbildīgie dienesti likvidēja, vienīgais no auto, kas varēja turpināt kustību saviem spēkiem, bija “Opel”. Pārējie spēkrati aizvesti prom no notikuma vietas ar evakuatora palīdzību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm