tv3.lv

Neievērojot nesen uzstādītās zīmes, kravas auto bojā sabiedriskā transporta kontakttīklu

Aptuveni stundu šodien rīta pusē tika kavēta sabiedriskā transporta kustība Purvciemā. Iemesls tam bija negadījums Dzelzavas ielā, netālu no tirdzniecības centra “Domina”, kur šobrīd notiek Rīgas Austrumu maģistrāles būvniecība.

Automašīnas šoferis ne pirmo reizi mērojis ceļu tieši šai vietā, tādēļ droši braucis pa Dzelzavas ielu arī šodien, taču nepamanīja ieviestos jauninājumus: “Braucu kā vienmēr, mums tur zīme parasti stāv, mēs no Brīvības ielas uz Severstaļu braucam. Mēs vienmēr braucam zem tās zīmes tik ilgi, cik būvdarbus veic. Bet te to zīmi uzlika piektdien. Tā nebija apgaismota, to nevarēja redzēt. Braucu un trāpīju tajā zīmē. Godīgi sakot, kā es pabraucu garām, nejutu. Vienīgi sajutu triecienu. Spoguļos skatos, viss pa malām. Un iebraucu te stāvēt.”

Darbu notikuma vietā atviegloja tas, kas smagais transportlīdzeklis nebija piekrauts, citādi kravu pēc sadursmes nāktos novākt no ceļa braucamās daļas. Toties apjomīgus darbus bija jāveic “Rīgas satiksmes” avārijas dienestam: “Kravas automašīnai bojājot mūsu kontakttīklu, uz laiku tika apturēta atsevišķu autobusu un arī trolejbusu satiksme. Tātad tas bija 5. autobuss, 49. autobuss, 18. un 23., trolejbusa maršruts.”

Neviens cilvēks negadījumā nav cietis. Kamēr tika novērsti bojājumi, autobusi un trolejbusi brauca pa pagaidu maršrutu.

“Šādi bojājumi vai šāds te nodarījums mums, kad, piemēram, kravas mašīna bojā kontakttīklu, tādi nav bieži. Šis gadījums tiešām prasīja ļoti lielu uzmanību, jo tas ir kontakttīkls, pa to plūst elektrība. Protams, pastāv dažādi aizsargmehānismi, un mēs esam paredzējuši, kā notiek, ja kaut kas tāds gadās. Bet, protams, šie nav bieži gadījumi,” norāda “Rīgas satiksmes” pārstāve.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm