“Neizskaidrojams stulbums!” Policistus šokē veids, kā dēls nogādā mājās iereibušu tēvu

Nesen kāds šoferis spējis krietni izcelties uz citu pēdējā laikā pieķerto pārkāpēju fona. Viņa rīcība bijusi tik nesaprotama, ka policisti to nav spējuši aprakstīt nekā citādāk, kā “par īstu stulbumu.”

2020. gada 19. novembrī 21:23

Darba dienas pievakarē Ķekavā bāzētie Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši kāda vietējā iedzīvotāja zvanu par pilsētiņas centrā apturētu apvidus auto “Volvo”, pie kura stūres šajā vakarā, visticamāk, sēdies piedzēries vīrietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neilgi pēc šīs ziņas saņemšanas tuvējā apkaimē izvietotās video kameras fiksējušas, ka pie izsaucēja aprakstītā auto piebrauc kāds cits spēkrats, un tad abi izgriežas uz A7 šosejas un aizbrauc Bauskas virzienā.

Patruļgrupa atradās netālu no notikuma vietas. Policistiem ātri izdevās “sazīmēt” transportlīdzekli un veikt tā apturēšanu. Par izbrīnu darbiniekiem, apstājās divas automašīnas. Uzreiz bija skaidrs, ka viens vadītājs ir stiprā alkohola reibumā. Kā norāda Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš, skaidrojot notikušā apstākļus, policisti bija diezgan šokēti, jo iesaistīto “stulbums bija pilnīgi neizskaidrojams”

Kā izrādās, apreibušo apvidus auto “Volvo”vadītāju, tā teikt, eskortējis viņa dēls, kurš iepriekš ar savu auto bija ieradies pakaļ tēvam. Taču ne vienam, ne otram acīmredzot nebija ienācis prātā, ka tēva braucamo varētu atstāt turpat pilsētas centrā un uz aptuveni kilometru attālajām mājām abi varētu doties ar vienu auto.

Par spīti nepārprotamajiem dzērājšofera centieniem šo situāciju atrisināt, ko sarunājot, policisti bijuši nepielūdzami un vīrietim nav atlicis nekas cits, kā iepūst alkometrā, kas uzrādījis 2,65 promiles.

Rezultātā, vīrietis nonācis ceļu policistu rokās, kuri pārkāpējam noformējuši administratīvā pārkāpuma protokolu. Attālums, kuru šoferis mierīgi varēja mērot pat kājām, tagad viņam izmaksās četriem cipariem rakstāmu naudas summu, turklāt vairākus gadus būs arī liegta auto vadīšana. Un arī dēlam šī izlīdzēšana tēvam, visticamāk, bija īsts “lāča pakalpojums”, jo kurš gan cits, turpmāk vadās tēvu, kurš pats palicis bez tiesībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm