tv3.lv

“Neizskatās, ka braucis ar 50 km/h!” Smagā avārijā cieš motocikla vadītājs un pasažieris

Rīgā, Krustpils ielā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīta automašīna “Mercedes” un motocikls “Yamaha”.

Likumsargiem būs kārtīgi jāizpēta visi notikušā apstākļi, par labu nāks arī citu garāmbraucēju un garāmgājēju liecības, kā arī videoreģistratoru kameru ieraksti. Aculiecinieki ar vērtīgu informāciju aicināti sazināties ar policiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mercedes” apvidnieka īpašniece katru rītu, lai izbrauktu no privātmājas sētas, veic samērā sarežģītu manevru. Viņai ir jānokļūst Krustpils ielā, veicot kreiso pagriezienu. Tā kā satiksme šajā vietā ir intensīva teju visas dienas garumā, stūrētāja atzīst, ka reizēm nākas pavadīt ilgu laiku, gaidot, kad kāds no braucējiem viņu palaidīs vai tuvākajā krustojumā iedegsies sarkanā gaisma.

Pirmdien šķietami jau ierastais manevrs izvērtās par nopietnu avāriju ar cietušajiem. Braucot ārā no sētas, “Mercedes” aizķēra motociklu “Yamaha”, kas, pēc aculiecinieku un pašas vadītājas teiktā, traucās pa pretējo joslu.

“Es izbraucu ārā no pagalma, apstājos, lai mani palaistu citas automašīnas. Mašīna, kas izved atkritumus, apstājās, bet labajā pusē nevienas mašīnas nebija. Kad uzsāku kustību un sāku braukt ārā, no pretējās joslas motociklists, gribot apbraukt sastrēgumu, ietriecās manā mašīnā. Puisis, kas tobrīd gāja garām, teica, ka motociklists apbrauca visu sastrēgumu. Esot braucis ar pietiekami lielu ātrumu,” stāsta “Mercedes” vadītāja.

Uz “Yamaha” sēdēja divi vīrieši. Pēc sadursmes abi cilvēki krita un vēl kādu laiku šļūca pa asfaltu. Nav īsti zināms, kurā brīdī cilvēki no motocikla nolidoja, taču, pirms nonāca grāvī, motocikls aizķēra gāzbetona bloku.

“Viens uzreiz attapās, otrs attapās pēc dažām sekundēm. Es domāju, ka viss būs kārtībā, bet tas ir ļoti briesmīgi,” saka “Mercedes” vadītāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ārsti abu vīriešu veselības stāvokli novērtēja kā vidēji smagu. Ir konstatēti vairāki nopietni ķermeņa daļu ievainojumi. Viņi stabilā stāvoklī nogādāti tuvākajā slimnīcā. Šobrīd nevar viennozīmīgi pateikt, kurš negadījumā tiks saukts pie atbildības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm