tv3.lv

Neizturēja spriedzi? Tramīgs “BMW” šoferis, redzot spogulī policijas ekipāžu, spiež gāzi grīdā

Kāds autovadītājs, visticamāk, iekūlies nepatikšanās, jo nav izturējis spriedzi brīdī, kad nakts vidū atpakaļskata spogulī ieraudzījis policijas transportu.

2020. gada 27. februārī 21:05

Pavisam nesen kārtības sargi naksnīgajās Rīgas ielās ievērojuši kādu tumšu “BMW”. Kamēr viens no inspektoriem datubāzē pārbaudījis auto reģistrācijas numuru, priekšā esoša braucamrīka šoferis nolēmis rīkoties pirmais un, nesagaidot kādu policistu uzaicinājumu, spiedis gāzi grīdā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Redzot šādu, visai aizdomīgu rīcību, policisti nolēmuši sekot. Pēc pirmajiem rīkojumiem apstāties bēgošais vadītājs to nedarīja, bet tā vietā strauji iebrauca kāda daudzdzīvokļu nama pagalmā, apstājās un turpināja ceļu skriešus. Policisti viņam uzreiz metās pakaļ un uzreiz arī noķēra, taču, kamēr viņš bēga, citi “BMW” pasažieri paguva “aizlaisties”.

Pārkāpējs saslēgts roku dzelžos un nogādāts atpakaļ vietā, kur sācies viņa skrējiens. Tobrīd citkārt klusajā pagalmā bija ieradušās vēl vairākas policijas ekipāžas, kuras bija gatavas iesaistīties, ja nu “BMW” stūrētājs nebūtu apstājies.

Skaidrojot notikušā apstākļus, atklājās, ka viņam nav vadītāja apliecības un iepriekš policijas redzeslokā viņš nonācis par narkotisko vielu lietošanu, tāpēc bija aizdomas, ka viņš varētu būt narkotiku reibumā. Uz notikuma vietu tika izsaukti Ceļu policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm