tv3.lv

“Nekādā gadījumā” – piedzēries taksists policistiem saka, ka nesēdīsies pie stūres, bet jau pēc dažām minūtēm tiek pieķerts braucam

Kāds taksometra vadītājs muļķīgā veidā pavisam īsā laika posmā ticis ne tikai pie trīs administratīvā pārkāpuma protokoliem, bet arī zaudējis savu darbu.

2018. gada 23. martā 21:07

Ceturtdienas vakarā galvaspilsētas kārtības sargi piestājuši pie kāda nama Torņakalnā. Tā iedzīvotāji ziņojuši, ka vārtu priekšā pamests kāds taksometrs, kas traucējot iebraukt un izbraukt no mājas pagalma. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka uz loga ir atstāta zīmīte ar vadītāja telefona numuru, tomēr viņš uz zvaniem neatbildēja, tāpēc uz notikuma vietu tika izsaukts evakuators.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr brīdi vēlāk pie kārtības sargiem piesteidzies kāds vīrs, kurš atzinies, ka ir šā taksometra stūrētājs, un neatkarīgi no tā, ka pats esot iedzēris, atradīšot kādu, kurš automobili tūdaļ pārvietošot. Lai arī likumsargi atļāvuši tā rīkoties un auto drīz vien jau stāvējis atļautā vietā, policisti lūguši šoferi uzkavēties, jo pār pārkāpumu pienākas soda protokols. Pārbaudot datus, atklājies, ka vīrietis nav deklarējis dzīvesvietu, līdz ar to viņam noformēts vēl viens administratīvā pārkāpuma protokols.

Lai arī varētu domāt, ka šis stāsts tā arī beidzas, jo ikviens, kura iztika ir atkarīga no auto stūrēšanas, sakot, ka nebrauks dzēris, tā arī domā, tikai sešas minūtes vēlāk policisti varējuši pārliecināties par pretējo. Iepriekš piefiksētais taksometrs, pamanīts jau kustībā.

Pirmais alkohola mērījums uzrādījis visai ievērojamus skaitļus, un vīrieša izelpā konstatētas vairāk nekā 2,07 promiles alkohola. Tādējādi braucamrīks tomēr nonācis uz auto evakuatora, bet kungs uz četriem gadiem šķīries no savas vadītāja apliecības un arī darba vietas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm