Neliela avārija teju stundu paralizē satiksmi! Sastrēgumā iedzītie šoferi nesteidzīgos policistus sagaida ar ovācijām

Autovadītāji, kas iekļuvuši pavisam nelielā ceļu satiksmes negadījumā, ne vienmēr uz notikuma vietu sauc policiju. Šādos gadījumos vadītāji mēdz vienoties par saskaņotu paziņojumu un ātri vien turpina savu maršrutu. Taču ceturtdien, 7. martā, Rīgā, Vietalvas ielā, divi vieglā sadursmē iesaistītie automašīnu vadītāji brauktuves vidū pacietīgi gaidīja policijas ekipāžu, par spīti tam, ka uz aptuveni stundu tika paralizēta satiksme.

Vietalvas iela pēcpusdienā vairs nebija caurbraucama – bija izveidojies aptuveni puskilometru garš sastrēgums. Izrādās, ceļa posmā iepretim Matīsa kapiem bija sadūrušās divas automašīnas. Par spīti tam, ka uz abiem spēkratiem bija tik vien kā pāris skrambas, neviens no šoferiem nekustēja ne uz priekšu, ne atpakaļ, vairāk nekā 50 minūtes bloķējot satiksmi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vadītāji pacietīgi gaidīja ceļu policiju, kas piefiksētu notikuma vietu. Tiesa, brauktuvi smagajiem transportlīdzekļiem aizšķērsoja avārijā iesaistītās “Volvo” automašīnas šofere, un tāpēc izveidojās tā sauktais “korķis”. Viņa uzskata, ka vainīgs bija “Audi” šoferis, un vēlējās to izskaidrot arī likumsargiem.

Ņemot vērā, ka jebkuram vadītājam avārijas gadījumā ir likumiskas tiesības sagaidīt policiju pirms pārvietot savu auto, sieviete nekādus noteikumus nepārkāpa. Tajā pat laikā aptuveni pēc pusstundu ilgas sēdēšanas sastrēgumā pārējie šoferi sāka uzvesties nepacietīgi, jo uzskatīja, ka “Volvo” šofere kavē satiksmi nepamatotu iemeslu dēļ.

Pēc teju stundu ilgas gaidīšanas ieradās arī ceļu policijas ekipāža, izpelnoties sarkastiskas gaviles.

Ātri vien policisti nofotografēja sadursmes vietu, un “Volvo” šofere varēja atbrīvot brauktuvi jau nokaitinātajiem smago automašīnu šoferiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm