tv3.lv

Netālu no Dzimtmisas ciema krustojumā nositas “BMW” vadītājs; policija aicina atsaukties aculieciniekus

Agri no rīta Iecavas pusē uz Bauskas šosejas, nedaudz aiz autobusa pieturas “Dzimtmisa”, kādam 28 gadus vecam šoferim zuda kontrole pār automašīnas vadību. “BMW” spēkrats nobrauca no ceļa grāvī un pa zālāju nekontrolēti traucās uz priekšu vairākus desmitus metru, līdz atdūrās pret šķērsli – zemes pauguru. Policija par notikušo saņēma ziņu no ārstu brigādes, kam neizdevās vīrieti atdzīvināt.

Dace Kalniņa, VP ZRP vecākā speciāliste

“Notikuma vietā gāja bojā automašīnas vadītājs. Patlaban policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess, notiek pirmstiesas izmeklēšana, un arī tiek skaidroti visi notikušā apstākļi.”

Dzimtmisa ir negadījuma vietai tuvākais ciems. Profesionāls šoferis, kas dzīvo turpat, krustojumu apraksta kā visai pārredzamu.

“Ar automašīnu jau nav problēmu. Varbūt kāds veica kreiso pagriezienu, bet viņš domāja iet uz apdzīšanu, un tad vairāk nebija kur palikt.. Tad varēja tā būt. Te lēni neviens nebrauc. No darba braucot mājās, visi tā ar apmēram 120 kilometriem stundā brauc,” spriež šoferis Arnis.

Arī kāds cits vietējais iedzīvotājs uzskata, ka ceļš ir taisns un īpaši bīstami apstākļi tur nav. Vienīgi jāuzmanās no meža zvēriem, kas mēdz šķērsot brauktuvi.

“Man šķiet, ka tur – uz ceļa attiecīgajā posmā – viss ir kārtībā. Vienkārši, kāda ir uzmanība, vai neuzmanība. Bet, vai tur kaut ko mainīt, es neredzu nepieciešamību. Vai bijusi uzmanība vai neuzmanība. Te uz ceļa bieži “mētājas” nobraukti zvēri, 101 iemesls var būt, kāpēc notika avārija,” pārdomās dalās vietējais iedzīvotājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Informācijas par notikušo trūkst arī policijai, piemēram, nav zināms negadījuma laiks. Sadragāto spēkratu kāds garāmbraucējs pamanīja ap plkst. 7.00 no rīta, kad arī tika izsaukti mediķi. Taču netiek izslēgts, ka avārija notika agrāk.

Likumsargiem ir nepieciešama papildu informācija, kas palīdzētu atšķetināt notikuma apstākļus.

Tāpēc policija meklē cilvēkus, kas varētu sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm