tv3.lv

Neuzmanīgs autovadītājs saskrienas ar tramvaju Ganību dambī

Vairāku sabiedriskā transporta pasažieru brauciens ceturtdien, 10.decembrī, noslēdzās brīdī, kad cilvēku pilnais tramvajs saskrējās ar kādu vieglo automašīnu Ganību dambī, Rīgā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 11. decembrī 21:40

Tramvaja un vieglās automašīnas sadursme pie Pētersalas ielas pieturas notika īsi pēc plkst. 20.00 vakarā. Ģirts sēdēja vienā no vagoiem un stāsta, ka troksnis bija apdullinošs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Braucam, braucam mierīgi, es redzu, ka tur ir līkums. Šoferītis sāka bremzēt, un bija tāds liels “bums” uzreiz. Sākumā domāju, ka no sliedēm nogāja. Tad, kad mēs izkāpām ārā, ieraudzīju to, ka mašīna priekšā.” stāsta tramvaja pasažieris Ģirts.

Uzņemtajā video redzams, ka vieglā transportlīdzekļa priekša tika burtiski saplacināta. Ar automašīnas vadītāju, par laimi, viss bija kārtībā un mediķu palīdzība viņam nebija nepieciešama – viņam viss normāli.

Arī neviens no tramvajā sēdošajiem nebija cietis un cilvēki devās mājup ar kājām. Tie, kam līdz siltumam bija jāmēro pārāk tāls ceļš, nākamo sabiedrisko transportu gaidīja diezgan ilgi, jo avārijas seku nokopšana aizņēma laiku.

“Tur tajā brīdī bija izveiojies 19 minūšu kavējums, kaMēr sekas tika likvidētas,” teica uzņēmuma “Rīgas satiksme” pārstāvis Viktors Zaķis, piebilstot, ka negadījums bija diezgan smags, ņemot vērā avārijā cietušā auto virsbūves daļu apmēru, kas jānovāc.

Vieglā automašīna, izskatās, ka braucama vairs nebūs, un arī tramvajam nodarīta zināma skāde. Zaķis stāsta, ka avārijā, visticamāk, ir vainīgs auto vadītājs, jo priekšroka krustojumā bija tramvajam. Vieglā automašīna neievēroja zīmi, kamdēļ notika sadursme. Visticamāk, kaut kas novērsis autovadītāja uzmanību, pieļauj uzņēmuma pārstāvis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kāpēc vieglās automašīnas vadītājs šķērsoja sliedes, kad to darīt nedrīkstēja, skaidro policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm