tv3.lv

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu‑Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Kārtīgi nepārliecinoties par drošību, kāds “Volkswagen” šoferis izbrauca uz šosejas un izraisīja trīs automašīnu sadursmi. Cietuši divi cilvēki, par laimi, traumas nav smagas, bet divi no iesaistītajiem spēkratiem gan ir pamatīgi sabojāti. Vienā no automašīnām atradās arī mazs bērns.

Nepieļaujot kļūdas, cilvēks neko neiemācās. Tāpēc avārijas saka “Volkswagen” spēkrata šoferis, kurš ceturtdienas pēcpusdienā izraisīja avāriju. Vīrietis vēlējās šķērsot Tīnūžu-Kokneses šoseju un doties Kalnāju virzienā, taču nepamanīja no labās puses braucošo “Renault” spēkratu, jo tikko garām bija aizbraukusi smagā automašīna.

“Tā mašīna izbrauca uz galvenā ceļa, ietriecās “Renault”, nedaudz to aizķēra. Pēc tam “Renault” sāka griezties, mēs ar “Renault” saskrējāmies. Iznāk, ka vainīga ir mašīna, kas “izlīda” uz ceļa neatļautā vietā un nelaikā. (DP: Es saprotu, ka viņš nav redzējis aiz “fūres”?) Jā, viņš saka, ka neredzēja. Mazliet “Renault” tika aizķerts, un tas sāka virpuļot, ar to pietika. (DP: Viņš tā kā pilnīgi griezās?) Jā, sākumā tur pagriezās – savā pusē, bet pēc tam manā pusē. Man nebija variantu, burtiski divas, trīs sekundes,” stāsta “Peugeot” šoferis Sergejs.

“Renault” atradās divi cilvēki, abi tika nogādāti slimnīcā papildu izmeklējumu veikšanai, bet uz vietas smagas traumas konstatētas netika. “Peugeot” šoferis

Sergejs brauca kopā ar sievu un bērnu. Neviens no viņiem nav cietis. Viņaprāt, veiksmīgi ir tas, ka abu spēkratu sadursme nebija frontāla. Iebraukšana grāvī tikai nedaudz patraucēja bērna miegu: “”Ātrie” viņu apskatījās. Viss kārtībā, viss ir labi. Viņa varbūt nemaz nesaprata, ka iekļuva avārijā. Pamodās no tā, ka josta ietriecās krūtīs. Viņai sāpēja, viņa no tā pamodās. Un tad atkal aizmiga.”

“Volkswagen” vienīgais tika cauri bez liela automašīnas remonta. Spēkratam norauta tikai numura zīme. Toties paliks rūgtums par neuzmanību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm