tv3.lv

Nevis bedre, bet “krāteris” – kādas Rīgas ielas asfaltā parādījies milzu caurums

Par galvaspilsētas ceļu skumjo stāvokli pēdējo mēnešu laikā runāts bieži, jo jaunas, autovadītājiem bīstamas bedres uzrodas teju katru dienu. Cīņa par asfalta seguma kvalitāti nav vienas dienas jautājums, taču, lai raksturotu otrdien izveidojušos vairāk nekā metru dziļo iegruvumu Gulbju ielā, vietējie ironiski saka, ka vārds “bedre” ir pārāk maigs – drīzāk tas ir kanjons vai krāteris.

2019. gada 19. martā 21:36

Cilvēki, kas otrdien pārvietojās pa Gulbju ielu, pārsteigumā piestāja pie kāda īpatnēja veidojuma. Tas sastāvēja no zemē iesprausta mieta, kura galotnē, kārtīgi piesiets, plīvoja plastmasas maisiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējā iedzīvotāja stāsta, ka tas bijis vienīgais veids, kā apzīmēt pamatīgo bedri, kas izveidojās šodien ap plkst. 8.00 no rīta. Kāds vīrietis, kurš teju pats iebrauca iegruvumā, kārtīgi papūlējās, lai par šķērsli brīdinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

Automašīnas šoferis zvanīja Ceļu pārvaldei, lai paziņotu, kas noticis, taču avārijas dienests uz notikuma vietu it nemaz nesteidzās. Tikmēr vietējie mēģināja izprast, kas izraisījis divus metrus plato un metru dziļo bedri.

Ap plkst. 15.oo dienā atbildīgie dienesti beidzot ieradās, un pienācīgi apzīmēja bīstamo vietu. Par remontdarbiem vēl esot pāragri runāt, jo no sākuma jānoskaidro, kam pieder šis konkrētais ceļa posms un kādas darbības dēļ tas bijis tik nestabils, lai izveidotu apjomīgu nogruvumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm