tv3.lv

NMPD avārijā uz Vidzemes šosejas dzīvību zaudējusi viena mediķe, pārējiem nopietnas traumas

Notikušā versija, kas jorpojām ir vien sākotnēja un balsīta uz informāciju ko sniedz likumsargi un baisā atgadījuma liecinieki, ir, ka kravas automašīnas vadītājs apstājās ceļa kreisajā pusē, lai palaistu pretīm nākošas mašīnas un veiktu kreiso pagriezienu uz kādas rūpnīcas teritoriju. Mediķu brigādes mirkoautobuss mēroja ceļu no Balviem, Rīgas virzienā, brigāde veda pacientu uz Bērnu klinlīsko slimnīcu, kam bija nepieciešama palīdzība akūtas saslimšanas dēļ.

“Tajā brīdī, kad kravas auto bija uzsācis nogriešanām manevru pa kreisi, tajā ietriecās NMPD transportlīdzeklis, kurš pēc sākotnējās informācijas virzījās ar ieslēgtām bākugunīm”, skaidro policijā.

Šajā gadījumā, iespējāms, skaņas signālu esamībai būtu kāda loma notikušajā, tāpēc noskaidrošana, vai sirēnas ekipāžai bija ieslēgtas, vai mikroautobuss traucās vien ar bākugunīm – paliek likumsargu ziņā: “Viss bija atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem no kravas vadītāja puses. Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess.”

Vai mediķu brigāde, saprotot, ka smagais uzsācis pagrieziena veikšanu, centās atgriezties savā joslā un nepaspēja samazināt ātrumu, tādējādi aizķēra vilcēja piekabi, vai par šofera kļūdu kalpoja kāds cits apstāklis, pagaidām viennozimīgi pateikt nevar. Iznākums notikušajam ir visai bēdīgs – vienas neatlikamas palīdzības dienesta darbinieces dzīvība izdzisa turpat notikuma vietā, smagas traumas guva arī citi mikroaotubusā sēdošie.

“Viena no NMPD darbiniecēm gāja bojā, otra ievietota slimnīcā, savukārt, abu transportlīdzekļu vadītāji fiziski nav cietusi, kā arī pēc pirmajiem testiem, neviens no viņiem nebija lietojis alkoholiskos dzērienus. Pacients arī ir cietis, bet nogādāts slimnīcā,” norāda policijā.

Ceļa infrastruktūra minētajā posmā tagad vietvarai būs rūpīgi jāpārbauda un tiks rosināts jautājums par satiksmes uzlabošanu. Nepieciešamās pārmaiņas ir saistāmas ar visai intensīvu kravas automašīnu kustību, rūpnīcas vajadzību dēļ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija ziņo, ka šobrīd, notikušajjam liecinieku netrūkst un visi jau ir snieguši paskaidrojumus. Tagad tikai saņemtā informācija precīzi jāizanalizē.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm