No darba atbrīvots žvingulī dusošais Krustabaznīcas ielas dzelzceļa pārbrauktuves dežurants

Pirmdien dzelzceļa pārbrauktuve Rīgā, Krustabaznīcas ielā, strādā precīzi kā Šveices pulkstenis, toties dienu iepriekš daudzi šoferi bija spiesti stāvēt pamatīgā sastrēgumā. Atbildīgais dežurants bija piedzēries un saldi krāca savā darba vietā uz grīdas, kamēr barjeras bija nolaistas.

VAS “Latvijas dzelzceļš” norāda, ka šāda rīcība ir nepieļaujama un apstiprina, ka darbinieks bija pamatīgi piedzēries, neatklājot, cik promiļu bija izelpā vai asinīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šis darbinieks ir bijis alkohola reibumā, un šodien ar viņu darba tiesiskās attiecības ir izbeigtas,” atklāj uzņēmuma pārstāvis.

Kas attiecas uz šoferu un gājēju drošību – “Latvijas dzelzceļā” saka, ka šādās situācijās par visu rūpējas automātika – tuvojoties vilcienam, apmēram kilometra attālumā līdz pārbrauktuvei, barjera automātiski nolaižas, ieslēdzas aizliedzošās luksofora gaismas, kā arī speciālais skaņas signāls. Pārbrauktuves dežuranta pienākums ir tikai barjeru atvērt satiksmei. Bet turpmāk uzņēmums cer, ka arī no šādiem starpgadījumiem izdosies izvairīties. Šoferiem nav jāgaida, kamēr kāds dzelzceļa darbinieks izgulēs dzērumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm