tv3.lv

Noguris autovadītājs iemieg un uz Bauskas šosejas izraisa autoavāriju

Kāds šķietami noguris autovadītājs otrdien pie Vimbukroga pilnībā zaudēja kontroli pie stūres un, ietriecoties priekšā braucošā spēkratā, pats ielidoja grāvī. Par spīti pamatīgajam triecienam, nopietnus ievainojumus neviens no iesaistītajiem neguva.

Šodien pēcpusdienā braucot prom no Rīgas, uz Bauskas šosejas, pa vienu joslu virzījās divas automašīnas – balta “Škoda” un melns “Toyota” apvidus auto. Priekšā braucošais “Toyota” vadītājs vēlējās nogriezties pa kreisi uz Daugavas ielu un, parādījis atbilstošu signālu, samazināja ātrumu. “Škodai” pie stūres sēdēja kāds jauns vīrietis, kas nepamanīja plānoto manevru. Nesamazinājis ātrumu, stūrētājs ietriecās melnās automašīnas aizmugurē un pēc tam attapās grāvī. Uz notikuma vieta steidzās gan mediķi, gan policija. “Škoda” vadītājs bija cietis un viņam palīgā devās arī vīrieša labs paziņa.

“Draugs uz mājām brauca. Runāju ar viņu, it kā iemiga, tā viņš teica. Tagad viņu aizveda ar ātrajiem, bet smagi nav cietis.  Teica, ka labi jūtās, bet es teicu, lai brauc pārbaudās,” stāsta cietušā vadītāja draugs.

Lai atbrīvotu šoseju talkā nāca arī avārijas dienesta darbinieki. Ātri vien, lūžņi tika aizvākti un citi automašīnu vadītāji varēja brīvi pārvietoties pa ceļu, neradot sastrēgumu. Policija tikmēr pieņēma “Toyota” vadītāja paskaidrojumu un uzsāktajā izmeklēšanā skaidros “Škoda” stūrētāja misēkļa iemeslu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm