tv3.lv

Nopietna avārija Vienības gatvē – cietis motorollera vadītājs! Policija meklē aculieciniekus

Kāds jauns vīrietis sestdienas vakarā devās izbraucienā ar motorolleru pa Vienības gatvi Rīgā, līdz attapās guļam uz asfalta ar smagiem ķermeņa savainojumiem.

Sadursmē ar automašīnu “Ford Focus” vīrietis tika aizsviests vairākus metrus uz priekšu. Policija meklē negadījuma aculieciniekus, jo nav skaidrs, kura transportlīdzekļa vadītāja darbība izraisījusi smago sadursmi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Straujas bremzēšanas un spēcīga trieciena skaņas, satrauktu cilvēku soļu dipoņa un pēcāk operatīvo dienestu sirēnas – to sestdien, 2. martā, ap plkst. 22.00 izdzirdēja Vienības gatves un Ģimnastikas ielas krustojumā dzīvojošie ļaudis, kas atrāvās no saviem ikvakara pienākumiem, lai steigtu lūkot, kas īsti noticis.

Sadursmes apstākļus šobrīd skaidro kriminālpolicija. Zināms vien tas, ka 20 gadus vecais motorollera “Aprilia” vadītājs sadūrās ar “Ford Focus” markas automašīnu un tika aizmests vairākus metrus uz priekšu. Apkārtējie spekulē, kurš no abiem transportlīdzekļu vadītājiem nav pārliecinājies par drošību, braucot krustojumā.

Motorollera vadītāju ar vairākām smagām ķermeņa traumām ātrās palīdzības brigāde nogādāja slimnīcā. Par laimi, viņa dzīvībai vairs briesmas nedraud. Policija joprojām meklē negadījuma aculieciniekus.

Aculiecinieki informāciju, kas palīdzētu izprast sadursmes apstākļus, var sniegt, zvanot pa tālr.: 27022029 vai 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm