“Nopļāva” betona stabu un dažas ceļazīmes – Zolitūdē avarē “BMW”

Naktī uz ceturtdienu, 8. augustu, Zolitūdes iedzīvotāja Darja kļuvusi par vienu no retajiem aculieciniekiem avārijai, par kuru runā teju visi apkaimes iedzīvotāji. Kāds “BMW” stūrētājs ne tikai iznīcinājis savu auto, bet arī “nopļāvis” betona stabu un dažas ceļazīmes, kā arī aprāvis elektrības vadus, kas nu karājas virs gājēju ietves.

2019. gada 8. augustā 22:03

“Es tajā brīdī paskatījos pa logu. Bija nakts. Skatos, mašīna brauc ļoti ātri, burtiski lido. Acīmredzot viņš gribēja pagriezties, bet tas neizdevās, un viņš ietriecās stabā. Mašīna pilnīgi pacēlās gaisā, apgriezās uz jumta un vēl nošļūca labu gabalu pa zemi,” stāsta aculieciniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darja un vēl vairāki aculiecinieki par notikušo ziņojuši operatīvajiem dienestiem. Jauniete atceras, ka nav pat paspējusi saģērbties un iznākt uz ielas, kad jau pamanījusi bākugunis.

“Neatliekamā palīdzība ir netālu. Cik zinu, viņiem centrs ir tepat netālu. Viņi atbrauca ļoti ātri. Pēc tam uzreiz atbrauca policisti, divas ekipāžas un tad ugunsdzēsēji. Viņi bija vēlāk, pēc minūtēm piecām, desmit,” norāda Darja.

Avārijas brīdī automobilī atradās divi cilvēki – kāds jauns vīrietis un sieviete. Visticamāk, “BMW” pilotējis jauneklis.

Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja, ka ir divi cietušie. Sieviete nogādāta slimnīcā turpmākiem izmeklējumiem, savukārt vīrietim stāvoklis bijis labāks, un viņš no mediķu palīdzības atteicies.

Šobrīd cietusī jau devusies mājās, savukārt negadījuma iemeslu noskaidrošana uzticēta Valsts policijas izmeklētājiem. Ja pierādīsies, ka “BMW” vadītājs negadījumu, kurā cietusi līdzbraucēja, izraisījis reibumā, pret viņu ierosinās kriminālprocesu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm