tv3.lv

Nozog un sadauza dārgu traktoru

Inčukalna pusē kāds likumpārkāpējs savai dzīvesbiedrei nozaga traktoru, devās ar to izbraucienā, būdams reibumā, un, nevienam neredzot, ar to iestūrēja grāvī un aizbēga no notikuma vietas, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 13. janvārī 22:40

Roberts visu rītu zāģēja malku un nekas neliecināja, ka atlikusī diena atšķirsies no citām. Sajutis vibrāciju jakas kabatā, viņš izslēdza darbarīku un atbildēja uz telefona zvanu. Kaimiņš vīrietim uzdeva pavisam dīvainu jautājumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Zvana kaimiņš, jautā, vai es Roberts nemāku noparkot traktorus. Atbildu – kā nemāku parkot traktorus? Viņš atbild – Tavam riteņi gaisā!” stāsta Roberts, piebilstot, ka blakus viņa īpašumam tiešām atradis traktoru augšpēdus.

Grāvī pāri ielai gulēja sasists traktors zaļā krāsā, bet tas niepiederēja Robertam. Vīrietim nebija ne jausmas, no kurienes tāds uzradies. Neesot redzējis. Cietušie netika ieraudzīti, taču “John Deer” traktors sadauzīts.

Tika sazvanīta policija un arī Inčukalna brīvprātīgie ugunsdzēsēji, kas uzņēmās transportlīdzekli izvilkt. Tas nebija viegls uzdevums, jo spēkrats svēra apmēram 10 tonnas.

Roberts ir priecīgs, ka traktors veiksmīgi izvilkts, nesabojāt kokus, kas aug viņa īpašumā.

Neilgi pēc incidenta policijai zvanīja cietušā transportlīdzekļa īpašniece, kurai bija nozagts traktors. Spēkratu, kā cietusī norādīja, bija nozadzis viņas dzīvesbiedrs, kas aizbrauca prom. Viņa arī paskaidroja to, ka viņš ir alkohola reibumā.

Stūrētājs bija paspējis aizbēgt no notikuma vietas. Noskaidrojās, ka tas bija 30 gadus vecs vīrietis, kas starp likuma sargiem ir bēdīgi slavens. Vidēji, statistiku ņemot, apmēram divreiz mēnesī ir izsaukums tieši spie personas saistībā ar viņu jeb viņš ir bijis iesaistīts kaut kādā notikumā, informēja policijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Robertam bija skumji redzēt, ka tiek saplēsts traktors labā darba kārtībā, kurš jauns bez papildu aprīkojumiem veikalā maksā 80 000 eiro.

Par braukšanu dzērumā likumsargi vairs nevar pārliecināties, jo pagājis pārāk ilgs laiks, lai vīrietim veiktu alkohola testu. Ceļu policija ir fiksējusi negadījumu un uzsākusi izmeklēšanu, lai lemtu vai un kāds sods šoferim būtu piemērojams.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm