tv3.lv

“Nu, kā var tādā ātrumā “nesties”?”; izvairīšanās no gājēja velosipēdistei beidzas ar ietriekšanos stabā

Rīgā, Brīvības ielā, cietusi velosipēdiste, kuras priekšā pēkšņi parādījās gājējs, kā rezultātā braucēja zaudēja līdzsvaru un ietriecās stabā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ejot pa trotuāru, iegrimis savās domās, kāds vīrietis piektdien, 2. oktobrī, piedzīvoja pamatīgu šoku – pēkšņi viņam virsū uztriecās neuzmanīga velosipēdiste. Incidents notika Džutas un Brīvības ielas krustojumā un iesaistītajiem nācās uzkavēties un izsaukt neatliekamās palīdzības mediķus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Velosipēdiste, steidzoties paspēt šķērsot krustojumu pie zaļās luksofora gaismas, uzņēma braukšanas ātrumu, kad viņas priekšā pēkšņi parādījās gājējs. Diemžēl velosipēdiste pēkšņi parādījušos gājēju pamanīja pēdējā brīdī, kad bremzēt vairs nebija laika.

“Viņa brauca ar bērniņu, es tā gāju, bet viņa, ieslēdzoties “zaļajam”, tikai te man virsū, trāpīja pa roku un uzskrēja virsū stabam,” stāsta cietušais gājējs, skaidrojot, ka no uzbraukšanas velosipēdiste esot izvairījusies un tā vietā ieskrējusi stabā. Vīrietis pauda neizpratni: “Nu, kā var tādā ātrumā nesties?”

Atduroties pret stabu, velosipēdiste zaudēja līdzsvaru, ietriecās stabā un piezemējās uz asfalta. Divriteņa pasažiere, mazgadīga meitene, arī piedzīvoja kritienu, taču tā bērnu sēdeklī bija piesprādzēta, viņa neguva smagas traumas.

Lai reģistrētu incidentu, Džutas ielā piestāja arī ceļu policisti. Cietušie apskatīti pie mediķiem, bet secināts, ka vizīte ārstniecības iestādē nav nepieciešama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visticamāk, par negadījuma vaininieci tiks atzīta riteņbraucēja, jo uz trotuāriem priekšroka vienmēr ir gājājiem, ja vien nav speciālas norādes, ka tas vienlaikus ir arī veloceliņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm