“Paceļu galvu – gaisā mašīna!” “Opel” saskrienas ar auto, kas no stāvlaukuma izbrauc uz galvenā ceļa 

Ceturtdienas rītā Mežciemā tie šoferi un gājēji, kas pārvietojās pa Gaiļezera ielu, kļuva par aculieciniekiem neparastam skatam – ceļa malā uz sāniem bija “noparkojies” kāds automašīnas “Opel” šoferis.

“Es braucu no Hipokrāta ielas, Eizenšteina ielas virzienā, man deviņos bija pieraksts uz centru “Gastro”, bija plkst. 8.40. Meklēju apstāšanās vietu, te tālāk vieta bija, sāku bremzēt, izdzirdēju sitienu, paceļu galvu, gaisā ir mašīna, tā pagriežas uz sāniem un virzās uz manu pusi. Mēģināju pabraukt atpakaļ, bet bija jau par vēlu. Viss notika ļoti ātri,” stāsta Natālija, kuras vadītais “BMW” arīdzan ierauts sadursmē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmā doma, kas iešāvusies Natālijai prātā, – jāsteidz palīgā cietušajam, taču pēc sekundes atklājies, – viņš pats tiks laukā no spēkrata.

“Viņš jau sāka vērt vaļā blakussēdētāja durvis. Izlīda pats, nokrita, pēc tam atkal nokrita, nabadziņš. Šoka stāvoklī viņš bija. Pēc tam jau normāli piecēlās. Šoks,” stāsta Natālija.

Negadījums notika tāpēc, ka “Opel” vadītājs traucās lielā ātrumā un aizķēra no stāvlaukuma izbraucošu “Toyota” spēkratu. Visticamāk, vainīgs arī būs “Toyota” šoferis, jo to, cik ļoti steidzies “Opel” stūrētājs, diez vai būs iespējams noteikt, un tas arī maz ko dotu, jo pa galveno ceļu braucošie ir jāpalaiž.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm