Pakaļdzīšanās Juglā: dzērājšofera mēģinājums “aizlaisties” no policijas piedzīvo fiasko

2021. gada 16. septembrī 21:02

Kāds šoferis ceturtdienas rītā izmēģinājis savu laimi, cenšoties aizmukt no policijas. Viņa centieni gan nebija pārāk veiksmīgi – jau otro reizi šā gada laikā viņš nonācis ļoti līdzīgās nepatikšanās  braukšanas reibumā dēļ.

Plkst. 5.30 no rīta galvaspilsētas policisti saņēmuši kāda Rīvas ielas iedzīvotāja lūgumu pēc palīdzības – nama pagalmā uzdzīvojot kāda skaļa kompānija, kas pie vieglā auto “Volvo” lietojot alkoholu un trokšņojot.

Ierodoties notikuma vietā, policija ieraudzīja, ka minētais transportlīdzeklis brauc viņiem tieši pretī. Auto tika apturēts, taču tā šoferis pēkšņi sāka bēgšanu no kārtībsargiem, kuri uzsāka pakaļdzīšanos, un aptuveni pēc pusotra kilometra šoferis apturēja savu “Volvo” spēkratu.

Pārkāpējs aizturēts un saslēgts rokudzelžos, pēc kā nonācis aiz restēm, bet uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Kuri nedaudz vēlāk secinājuši, ka šoferis ir 2,04 promiļu reibumā.

Pārbaudot Rīgas pašvaldības policijas žurnālu, tika konstatēts, ka šī pati persona jau šā gada janvārī tika aizturēta par identisku pārkāpumu – auto vadīšanu reibumā. Ja pirmajā epizodē tiks pierādīta šofera vaina, tad viņam, visticamāk, draud kriminālprocess.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm