Pakaļdzīšanās Rīgā: vīrietis traucas pa ielām bez tiesībām un reibumā

Solījumu aizvest draugu pie ārstiem nopietni uztvēris kāds “Mercedes” šoferis. Sēžoties pie stūres, vīrietis neņēma vērā, ka autovadītāja apliecības viņam nav, arī alkohols neizrādījās šķērslis. Par savu pārkāpumu braucējs likumsargiem “pavēstīja”, dubultojot atļauto braukšanas ātrumu.

“Mercedes Benz” šofera ceļu likumsargi aizšķērsoja Grīvas ielā, tieši starp sākumskolu un bērnudārzu. Valsts policijas ekipāža autovadītāju bija ievērojusi pārāk ātri braucam pa Daugavgrīvas ielu. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 50 km/h, “Mercedes” traucās ar 104 km/h. Uz likumsargu prasībām apstāties vīrietis nereaģēja un sāka bēgšanu. Šofera tvarstīšanā tika iesaistītas vairākas Valsts policijas ekipāžas, kā arī talkā nāca Rīgas pašvaldības policijas darbinieki.

“Mercedes” vadītājs daudzkārt apdraudēja citus satiksmes dalībniekus. Viņš lielā ātrumā brauca pa trotuāriem, zaļajām zonām un iekšpagalmiem. Blakus šoferim sēdēja viņa draugs, kuru “Mercedes” stūrētājs bija solījis aizvest uz slimnīcu. Acīmredzot lauzt norunu vadītājs nebija gatavs, bet pamatīgi pārkāpt satiksmes noteikumus gan.

“Tika noskaidrots, ka pie automašīnas stūres bija sēdies kāds 1964. gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja spēkratu, būdams 0,59 promiļu reibumā. Tāpat viņam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību,” skaidro Valsts policijas pārstāve Līna Bagdone.

Pret pārkāpēju uzsākts kriminālprocess un vairāki administratīvā pārkāpuma procesi par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm