tv3.lv

Pakaļdzīšanās trilleris Dārziņos – bēgot no policijas, “golfiņa” šoferis sasit savu auto

Kāda “golfiņa” šoferim bēgšana no policijas Dārziņos beigusies ar visai skaļu finišu privātmājas žogā. Kā tad sākās šis stāsts un kas bija slēpjams šoferim, kurš tik ļoti nevēlējas sastapties ar policistiem?

2018. gada 27. jūnijā 20:57

Kārtības sargi darba dienas vidū bija devušies patruļā pa Dārziņiem, kad negaidīti viņu ceļā iznirs kāds pārdesmit gadus vecs “golfiņš”, kura šoferis, ieraugot policijas trafarēto busiņu, ātri vien nogriezies atpakaļ dārziņu labirintos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijas ekipāža sekoja šim auto, un tā vadītājs strauji palielināja ātrumu. Policisti ieslēdza bākugunis un pieprasīja viņam apstāties, taču “golfiņa” šoferis tā vietā uzsāka bēgšanu, kas beidzās ar ietriekšanos kāda īpašuma žogā. Autovadītājs mēģināja aizskriet prom, taču policisti, lietojot fizisku spēju, viņu aizturēja. Tajā pašā laikā cits bēgošā auto pasažieris izmantoja situāciju un, kamēr policisti aizturēja stūrmani, aizmuka no notikuma vietas.

Notikuma vietā ieradās kāda sieviete, kura norādīja, ka ir aizturētā vīrieša sieva. Pats aizturētais gan apgalvoja, ka neesot vadījis auto. Policisti saprata, ka viņš ir acīmredzamā alkohola reibumā, un nekavējoties izsauca kolēģus no Valsts policijas. Savukārt pēc ceļu policijas ierašanās šī stāsta galvenais antivaronis nogādāts ekspertīžu centrā, kur atklājies, ka viņš šajā dienā pie stūres bija sēdies vairāk nekā 3,5 promiļu reibumā.

Rezultātā, ņemot vērā viņa stāvokli un šīs dienas “veikumu”, stūrētājs nogādāts pie Valsts policijas izmeklētājiem Gaujas ielā, kur pret pārkāpēju ierosināta lieta, kas, visticamāk, beigsies tāpat kā citas – ar tiesu darbiem, lieliem tēriņiem un klapatām, kā arī dažām dienām aiz restēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm