Par dzērumā izraisītu avāriju – cietumsods. Dzērājšoferis saņem bargu spriedumu

Pagājušā gada oktobra sākumā piedzīvota viena no pēdējā laika bēdīgākajām nedēļas nogalēm ceļu satiksmē. Toreiz uz valsts autoceļiem gāja bojā divi gājēji un trīs autobraucēji. Vienā no šiem negadījumiem, kur šoferis pazudināja savu pasažieri, pie stūres sēžoties alkohola reibumā, šonedēļ pasludināts bargs, bet pamatots spriedums.

2019. gada 16. novembrī 21:12

Bija agrs sestdienas rīts, pulkstenis rādija plkst. 4.30. Kāds automašīnas “BMW” vadītājs kopā ar diviem pasažieriem pa Kleistu ielu devās mājup no ballītes. Šoferis pie stūres sēdās reibumā un rezultātā nenovaldīja spēkratu. Tas apmeta kūleni, bet viens no pasažieriem izlidoja no salona un tika saspiests zem auto vraka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šonedēļ tiesa par auto stūrēšanu dzērumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā rezultātā izraisīts negadījums ar smagām sekām, vaininiekam piesprieda septiņus gadus un 10 mēnešus cietumā. Tiesā arī atklājās, ka apsūdzētais pēc līdzbraucēja nonāvēšanas nebija rimies un, līdz lietas skatīšanai palaists uz brīvām kājām, arī šogad septembrī pieķerts pie automašīnas stūres reibumā un bez tiesībām.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm