Par “pazīmēšanās” laikā sasisto ugunsdzēsēju dārgo dienesta automašīnu šoferim‑glābējam izteikta piezīme

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) par aprīlī notikušo tīši izraisīto ceļu satiksmes negadījumu Valkas pagastā, kā rezultātā VUGD automašīna “ielidoja” grāvī, avārijas izraisītājam izteicis piezīmi.

2018. gada 11. jūnijā 23:32

Toreiz, steidzoties dzēst ugunsgrēku kādā Valkas pagasta jaunaudzē, glābēju vadītais, dārgais un specializētais transports iegāzās grāvī. Spriežot pēc video, ceļu satiksmes negadījums noticis šoferim vēloties nedaudz “pazīmēties” ar savām spectransporta vadīšanas prasmēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

VUGD priekšā braucošais Valsts meža dienesta auto, izbraucot grants ceļa līkumu, uz brauktuves atstāja sliedes. Ugunsdzēsēju automašīnas šoferis, šķiet, vēlējās pierādīt – jo smagāks auto, jo sliedes būs iespaidīgākas.

Nu, tu esi skaistulis.

Tūlīt es tev arī parādīšu, kā jādara.

Varbūt tomēr nevajag?

Tulīt, mašīnu sāniski!

Man dziļāka bedre sanāca! Bedre! [cenzēts].

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, vēloties skaidrot notikušā apstākļus, aprīlī ierosināja disciplinārlietu, taču klātienē komentāru par izmeklēšanas rezultātiem sniegt atsakās.

Kā video no glābšanas auto salona nonācis interneta vietnē “Instagram” bez saskaņošanas ar VUGD, arīdzan neesot noskaidrots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šis ceļu satiksmes negadījums neesot ietekmējis ugunsgrēka dzēšanas darbus, jo avārija esot notikusi netālu no ugunsgrēka vietas, tāpēc ugunsdzēsēji glābēji varējuši nekavējoties uzsākt dzēšanas darbus. Savukārt par negadījumu atbildīgajai amatpersonai piemērotais sods ir piezīme.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm