tv3.lv

Pārdaugavā autovadītājs uz gājēju pārejas notriec sievieti

Pēc gūtām traumām sadursmē ar vieglo automašīnu, slimnīcā tika nogādāta jauna sieviete, kas Rīgā šķērsoja gājēju pāreju. To, kāpēc “Volvo” vadītājs laikus nenobremzēja, pirms tuvojās pārejai, skaidros izmeklēšanā, taču apkārtnes iedzīvotājiem, kas pāreju pazīst itin labi, ir savas versijas.

Pārdaugavā, ap plkst. 19.30 vakarā, kāda jauna sieviete šķērsoja gājēju pāreju, kas atrodas iepretim ”MFD” veselības centram uz Vienības gatves. Kāds ”Volvo” automašīnas vadītājs, kas tajā brīdī veica kreiso pagriezienu no Bikstu ielas, nepaspēja laikus nobremzēt.

Ervīns redzēja cietušo, vēl pirms ieradās mediķu brigādes: “Tur gulēja cilvēks uz ielas, bet pašu to momentu es neredzēju. Es pieļauju, ka ātrums nebija liels. Cilvēks vēl dzīvības pazīmes izrādīja”.

Vietējie iedzīvotāji sapulcējās ap gulošo sievieti un gaidīja ierodamies mediķus. Daži sāka apsriest konkrētās gājēju pārejas drošības līmeni.

Kāda Vienības gatves iedzīvotāja stāsta, ka arī viņas vīru teju notrieca kāds neuzmanīgs autovadītājs, turklāt, tajā pašā vietā, kur vakar negadījumā cieta jaunā meitene: “Viņš arī nāca no veikala, bet tumšs bija un rudens. Viena mašīna arī neuzmanīgi brauca, bet viņš paspēja pamukt malā”.

Zigrīdas dēls, savukārt, atradās automašīnu kolonnā, kas vakar veica kreiso pagriezienu pāris sekundes pirms notika sadursme ar gājēju: “Viņš brauca priekšā tai mašīnai, kas uzbrauca sievietei. Tā arī nesaprata, kas īsti notika. Mans dēls to gājēju redzēja”.

Iespējams, autovadītājus mulsina sinhronie signāli luksoforos un gājēju pārejas niecīgais attālums no krustojuma.

Izbraucot no veikala ”Maxima” stāvvietas un sagaidot atļaujošo – zaļo luksofora signālu, autovadītājam jābūt ļoti uzmanīgam, jo priekšā, nogriežoties pa kreisi, arī gājējiem ir atļaujošais signāls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete tika nodota mediķiem astoņas minūtes pēc tam, kad operatīvā dienesta dispečers saņēma zvanu no lieciniekiem.

Kāds bija sadursmes iemesls, sola noskaidrot policija, uzsāktās izmeklēšanas gaitā.

Ja kāds no jums var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvaniet konkrētās lietas izmeklētājam pa tālruņa numuru 67086687, vai arī uz centralizēto likumsargu telefonu – 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm