Pārdaugavā uz gājēju pārejas notriekta sieviete

Tas, ka gājējam uz pārejas ir priekšroka, diemžēl ir mazs mierinājums pēc tam, kad slimnīcā jāārstē lauzti kauli. “Degpunktā” vēsta par kādu negadījumu Rīgā, Pārdaugavā, kur šoferis bija nevērīgs, bet gājēja neskatījās, vai netuvojas mašīnas.

Piektdienas pēcpusdienā Rīgā, Daugavgrīvas ielā, iepretim namam numur 68A, kāds “Volvo” vadītājs nebija pietiekami uzmanīgs un blīvā satiksmē nepamanīja uz gājēju pārejas pēkšņi iznākušu sievieti. Sekoja sadursme, un cietusī, atstājot nospiedumu mašīnas stiklā, palika guļam uz asfalta.

“Volvo” vadītājs Aleksejs ir gatavs uzņemties atbildību un palīdzēt sievietei atlabt, neatkarīgi no tā, cik lielas pūles un līdzekļus tas prasīs.

Neatliekamās palīdzības mediķi saka – sieviete cietusi visai smagi. Par laimi, viņas ciešanas ātri spēja mazināt mediķi, kas sagadīšanās pēc bija turpat līdzās.

“Mediķu brigāde atradās netālu no negadījuma vietas, līdz ar to palīdzības sniegšanu varēja uzsākt īsi pēc negadījuma. Cietusī persona guvusi nopietnas traumas – politraumu, kas ir vairāku ķermeņa daļu nopietni ievainojumi, pie samaņas. Pēc palīdzības sniegšanas notikuma vietā stabilā stāvoklī persona nogādāta ārstniecības iestādē,” saka NMPD pārstāve Inga Vītola.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm