tv3.lv

Pārdeva mopēdu un pēc desmit gadiem saņēma sodu par cita vadītāja pārkapumiem

Pārdodot savu transportlīdzekli kādam citam un to nepārrakstot, var iekulties lielās nepatikšanās, pat pēc desmit gadiem. Par to nesen pārliecinājusies kāda iedzīvotāja.

2020. gada 4. decembrī 21:40

Biedējošu vēstuli no valsts policijas ar uzaicinājumu ierasties iecirknī, lai sniegtu paskaidrojumus Sanita saņēma šogad septembra sākumā. Sievietei bija jāpaskaidro kāda ceļu satiksmes negadījuma apstākļus, kurā iesaistīts viņas transportlīdzeklis – mopēds. Likumsargi atklāja, ka braucamrīka vadītāju neizdevās noskaidrot, jo tas pēc ietriekšanās kādā automašīnā no notikuma vietas aizbrauca, taču tā kā mopēds reģistrēts uz Sanitas vārda un avārijas lieciniekiem izdevās piefiksēt tā numuru, par negadījumu sekām jāatbild tieši īpašniecei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzklausot policistus, Sanita saprata, ka iekūlusies lielās nepatikšanās, jo minēto mopēdu viņa bija pārdevusi pirms desmit gadiem kādam svešiniekam un pats svarīgākais – to nepārrakstot uz pircēja vārda.

Saprotot kā jārīkojas ātri, uzreiz pēc nepatīkamās sarunas ar likuma sargiem, sieviete devās pie Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvjiem (CSDD), lai saprastu kā tagad pareizi darīt lai pasargātu sevi no turpmākiem sodiem, administratīvas vai pat kriminālatbildības. Diemžēl atbilde no direkcijas nebija visai iepriecinoša, proti šobrīd transportlīdzekļa norakstīšana vai noņemšana no uzskaites no sodiem neatbrīvos.

Sods bija par sestajā oktobrī fiksētu ātruma pārkāpumu. Sanita atkārtoti sazinājās ar policijas inspektoriem, taču neko jaunu tā arī neuzzināja, tāpēc sieviete nolēma dalīties ar rūgto pieredzi publiski, lai pabrīdinātu citus. “Degpunktā” komanda sazinājās ar ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvjiem un Sanitai par prieku, risinājums tiks rasts. Iniciatīva darīt visu nepieciešamo, lai pievērstu ceļu policijas uzmanību mopēdam – tomēr devusi rezultātu.

Valsts policijā šobrīd norāda, lai saņemtu informāciju par apturēto mopēda vadītāju Sanitai ir jāraksta oficiāls iesniegums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm