tv3.lv

Pārguris šoferis ar auto apskādē trīs citus spēkratus

Trīs automašīnu īpašniekiem, kuri vakar vakarā novietoja spēkratus ceļmalā pie Buļļu ielas 35. mājas, aizvadītā nakts bija pagalam nemierīga. Ap plkst. 2.00 stāvošo mašīnu kolonnā ietriecās kāds “Volkswagen”. Sudraba krāsas “Audi” bija pirmais, kas paņēma triecienu, aizķerts arī līdzās stāvošais sarkanais “Audi”, trešajā rindā bija “Toyota”, kas avārijas rezultātā aizripoja dažus metrus uz priekšu.

Par naktī piedzīvoto pastāstīja sieviete, kurai pieder viens no apskādētajiem auto.

“Kāds puisis iebrauca. Viņš esot aizmidzis. Pats notikuma vietā palika, pats izsauca policiju, atbrauca “ātrie”. Pustrijos naktī es piegāju pie policistiem, viņi teica nofotografēt protokola numuru, nu es varēju doties mājās gulēt. Tas arī principā viss. Es pati to puisi neredzēju, jo viņš bija ātrās palīdzības mašīnā. Uz slimnīcu neaizveda. Viņš pēc tam atbrauca ar citu mašīnu un ar trosi evakuēja savu avarējušo,” stāsta “Audi” īpašniece.

Sievietei piederošais sarkanais “Audi”, kas, pēc viņas teiktā, ne vienu reizi līdz šim nebija iekļuvis negadījumos, diennakts laikā apskādēts divas reizes. Autovadītāja jau pa dienu bija saskrējusies ar kādu neuzmanīgu braucēju, kas nošvīkājis durvis, bet naktī noticis negadījums Buļļu ielā.

Likumsargi ceturtdien apstiprina, ka pēdējais incidents nav saistīts ar rupjiem pārkāpumiem, piemēram, braukšanu reibumā vai agresīvu stūrēšanu. Par negadījuma faktu policijā uzsākts administratīvais process un, visticamāk, vainīgajam tiks izrakstīts simbolisks naudas sods par uzbraukšanu šķērslim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm