“Pāris sekundes trūka, un viņš nonāktu zem riteņiem!” Vīrietis ar elektrisko skrejriteni par mata tiesu paglābjas no nelaimes

Kādam rīdziniekam brauciens ar nomas kompānijas elektro skrejriteni pa Purvciema apkaimes ieliņām beidzās ar sāpīgu piezemēšanos uz asfalta un skaidrošanos ar “BMW” īpašnieci. Neveiksmīgas sakritības dēļ, Kurmju ielā pa brauktuvi mērojot ceļu, jaunais vīrietis tuvojoties Stirnu ielai, nepaspēja nobremzēt un sadurās ar braucamrīku.

“Man bija jāpagriežas pa labi, sāku samazināt ātrumu, varbūt bija kādi 18 kilometri stundā. Tobrīd no šīs puses ārā brauca mašīna. Es veicu pagriezienu, te peļķe, riteņi sāka slīdēt, un skrejritenis paslīdēja zem automašīnas. Es arī kādus milimetrus no automašīnas riteņa nokritu. Es vienkārši nokritu, man paveicās,” stāsta elektriskā skrejriteņa vadītājs Artjoms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Artjoms tiešām tika cauri tikai ar izbīli, taču ja jaunais vīrietis kopā ar skrejriteni būtu pakļuvis zem spēkrata riteņiem, šis stāsts beigtos ar daudz nopietnākām sekām.

“Pāris sekundes trūka, un viņš nonāktu man zem riteņiem. Es viņu uzreiz tad sabrauktu. Man pat sākotnēji likās, ka viņš trāpīja zem riteņa. Man bremzēšanas ceļš nebija liels, ātrums arī nebija liels,” norāda “BMW” automašīnas vadītāja Olga.

Šoreiz cilvēki pat nesauca mediķus, pietika ar zvanu policistiem, lai piefiksētu avārijas faktu, un ar ziņojumu nomas kompānijas pārstāvjiem par sabojāto braucamrīku. Zināms, ka skrejritenis ir apdrošināts, un šis incidents tiks izrunāts ar nomas kantora pārstāvjiem.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm