Pārtikas preču piegādātājs nobrauc vecāka gadagājuma sievieti

Iecavā, veikala “Maxima” pagalmā, Rīgas ielā, gāja bojā vecāka gadagājuma sieviete. Policija cenšas noskaidrot precīzus nāves apstākļus, taču liecības pagaidām vēsta, ka pārtikas preču piegādes kravas automašīnas vadītājs atpakaļgaitā ir pārbraucis gājējai pāri, vēsta TV3 Ziņas.

Kādas darba dienas rītā ceļā uz Iecavu devās smagās automašīnas šoferis, lai piegādātu kravu veikalam “Maxima”. Transportlīdzekļa vadītājs centās iekārtoties ar spēkratu tā, lai preču pieņemšanas punkta darbiniekiem būtu pēc iespējas ērtāk izcelt kastes ar produktiem.

Tajā pat laikā pa šaurās ieliņas ietvi garām kravas automašīnai centās izspraukties vecāka gadagājuma sieviete. Pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ gājēja zaudēja līdzsvaru un nonāca zem riteņiem.

Gita Gžibovska
Valsts policijas pārstāve

“Viņa bija pakritusi, kā rezultātā, iespējams, pakļuvusi zem kāda vīrieša atpakaļgaitā vadīta “Renault” markas spēkrata.

Piegādes transportlīdzekļa vadītājs un negadījuma aculiecinieki nekavējoties zvanīja operatīvajiem dienestiem. Mediķu brigādes darbinieki steidzās uz Rīgas ielu, taču palīdzību sniegt jau bija par vēlu. Gājēja zaudēja dzīvību turpat, veikala “Maxima” pagalmā. Pagaidām likumsargi cenšas noskaidrot pēc iespējas vairāk detaļu.

Netālu no negadījuma vietas dzīvojošais teica, ka policija zvanījusi viņam saistībā ar videonovērošanu, viņš nevarēja palīdzēt, jo videonovērošana pēc remontiem nav atjaunota.

Iecavnieku domas par notikušo dalās. Par līdzīgiem negadījumiem dzirdēt gadījies reti, stāsta vietējie, taču rodoties iespaids, ka kāds no ceļu satiksmes dalībniekiem ir bijis pārāk steidzīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējais iedzīvotājs Jānis domā, ka šoferis nav vainīgs, sievietei būtu vajadzējis uzgaidīt, laikam sievietei tāds liktenis.

“”Maxima Latvija” un SIA “Akatrans” izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušās ģimenei. Pašlaik negadījumu izmeklē atbildīgās iestādes un “Maxima Latvija” kopā ar SIA “Akatrans” sadarbojas ar Valsts policiju un citiem atbildīgajiem dienestiem,” sacīja “Maxima Latvija” pārstāve Laura Bagātā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm