tv3.lv

Pašnāvības mēģinājums? Piedzēries jauns vīrietis Ogrē lielā ātrumā ietriecas elektrības stabā

Ogres policisti aizturējuši kādu jaunu vīrieti, kurš izraisījis autoavāriju, jo bija sēdies pie stūres stiprā alkoholu reibumā. Pārkāpējs lielā ātrumā ietriecies un burtiski “nopļāvis” elektrības stabu, sabojājis spēkratu un kopā ar to arī tuvāko dzīves gadus, jo par izdarīto pārgalvim draud patiešām bargs sods. Incidenta liecinieki un apkārtnes iedzīvotāji apgalvo, ka avāriju dzērājšoferis bijis plānojis jau iepriekš.

2019. gada 8. martā 20:53

Ogrē, gaišā dienas laikā, kāds pārgalvīgs divdesmit deviņus gadus vecs šoferis, kas lielā ātrumā traucās pa pilsētu, Strēlnieku ielā, izraisīja avāriju, saduroties ar elektrības stabu. “Volvo” spēkrats “nonesa” dzelzsbetona staba pamatni un pavilka to dažus metrus uz priekšu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Blakus dzīvojošie iedzīvotāji sadzirdot blīkšķus izskrējuši uz ielas lai pārskatītos, kas noticis, bet izrādījās, ka pats avārijas vaininieks nav cietis.

Pēc dažām minūtēm negadījuma vietā ierādās neatliekamas palīdzības brigāde un aiz tās vairākās ceļu un kriminālpolicijas ekipāžas. Izrādījās, ka vīrietis izdomājis sēsties pie stūres, atrodoties pamatīgā alkohola reibumā. Pēc pārbaudes tika secināts, ka viņš dzēris ilgi un pamatīgi, jo alkometrs uzrādīja 2,26 promiles. Šādu reibumu nevar sasniegt ar pāris glāzītēm. Par laimi, avarējot, pārgalvis neaizķēra gājējus. Šoferis tika iesēdināts policistu mašīnā un pēc kādā laikā aizvests uz Ogres iecirkni.

Notikuma vietā “Degpunktā” satika arī kādu garāmgājēju, kurš atpazina avarējošo “Volvo” spēkratu. Izrādījās, kā dzērājšoferis ir vietējais iedzīvotājs, kas bieži vien aizraujas ar grādīgiem dzērieniem.

Policijā ir uzsākts kriminālprocess un dzerājšoferim tagad draug pamatīgs sods, iespējams arī cietums. Bez tā visa pārkāpējam būs jāmaksā kompensācija par nodarītiem zaudējumiem trešajām personām, proti elektrības staba īpašniekiem. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka spēkrata stūrētājs, ar šādu savu rīcību vēlējies izdarīt pašnāvību. Šī versija tiks pārbaudīta izmeklēšanas laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm