tv3.lv

Pēc sadursmes ar “Toyota” spēkratu “BMW” virpuļo pa šoseju

Kāda “BMW” šofere pēc sadursmes ar “Toyota” spēkratu ir piedzīvojusi pamatīgu izbīli, vairākus metrus virpuļojot par šoseju un gaidot, kur spēkrats beidzot apstāsies, beigās abiem auto nonākot grāvī, vēsta “Degpunktā”.

Netālu no Lilastes, uz šosejas Rīga-Igaunijas robeža, šodien ap diviem dienā notika “Toyota” un “BMW” spēkratu sadursme. Abi braucamrīki pēc trieciena nonāca grāvī. “Toyota” vadītājs Vladimirs nesaprot, kas īsi notika, braucot Ādažu virzienā, pēkšņi automašīna palika nekontrolējama.

Vladimirs
“Toyota” vadītājs

“Nu ziniet, es nevaru paskaidrot. Mašīna laba, stāvoklis labs. Stūri sāka vilkt pa kreisi. Es fiziski nevarēju izgriezt. Lēnām, lēnām griezu, un meitene kā eņģelis noreaģēja.”

Pie “BMW” stūres brauca Anna un blakus pasažiera krēslā sēdēja sievietes māte.

Anna
“BMW” šofere

“Braucām katrs savā virzienā, skatos diezgan griezās manā virzienā, es nesapratu, aizmugurējā sānā iebrauca. Labi, ka sitiens bija vairāk vērsts uz auto aizmuguri, aizmugurējo riteni, ka nebija frontālās sadursmes. Manu auto sagrieza, iemeta grāvī. Paldies Dievam, ka mēs ar mammu esam dzīvas.”

Sieviete stāsta, ka brīdī, ka izšāvās gaisa spilveni un automašīna virpuļoja, pa logu ārā nebija redzams nekas un varēja tikai cerēt, ka spēkrats neuztrieksies vēl kādam uz šosejas braucošam auto. Palaimējās, ka aizmugurē brauca NMPD darbinieki, kuri piestāja ceļā un uzreiz spēja palīdzēt avārijā iesaistītajiem. Par laimi, neviens nebija guvis traumas.

“BMW” šofere pateicas aculieciniekiem un visiem apkārtesošajiem, “nevarējām tikt ārā, atrāva durvis, izvilka ārā, rakstām paskaidrojumus, kārtojam formalitātes”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm