tv3.lv

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

2021. gada 25. oktobrī 22:00

Brīvdienās kopīga pastaiga diviem pensionāriem no Bauskas izvērtās par murgu. Sestdien, 23. oktobrī, ap pusdienas laiku pāri sabrauca pārgalvīgs “BMW” automašīnas vadītājs, kas bija izlēmis nedaudz izklaidēties pa pilsētas ielām. 69 gadus vecā sieviete un 71 gadu vecais vīrietis nonāca slimnīcā ar smagām traumām.

Ap plkst. 12.00 pa Salātu ielu Bauskā gāja divi pensionāri, kuri šķērsoja gājēju pāreju un virzījās uz tirgus pusi. Tajā pat brīdī ap stūri bija redzams kāds “BMW” spēkrats, kas lielā ātrumā izņēma līkumu un sāka braukt sānslīdē. Kāda vietējā iedzīvotāja dzirdēja trieciena skaņas, kad automašīna atsitās un salocīja ceļazīmi. Diemžēl metāla stienis nebija vienīgais, kas patrāpījās pārgalvīgajam šoferim ceļā.

Pensijas vecuma vīrietis tika aizsviests pāris metrus tālāk, stāsta aculieciniece, un piezemējās pie apbedīšanas biroja durvīm. Viņa pastaigas biedrene gulēja zālājā nedaudz tuvāk sadauzītajam spēkratam. Kāda kaimiņiene steigšus metās cietušajiem palīgā.

“Vīrietim varēja redzēt, ka abas rokas bija lauztas, nopietna galvas trauma. Brūce esot bijusi vismaz desmit centimetru liela. Iedeva viņam segas un sasedza,” stāsta aculieciniece.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve stāsta, ka abi cietušie smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā. Aleksandrs, kas dzīvo Salātu ielā, ne tikai nosoda šofera neapdomīgo rīcību, bet norāda, ka šādi pārgalvīgie braucēji konkrētajā vietā nav retums.

“BMW” vadītājs ir 19 gadu vecs jaunietis un brauca ar derīgu vadītāja apliecību. Policija saka, ka nekas neliecināja par neadekvātu stāvokli pie stūres vai alkohola klātbūtni organismā.

Lai noskaidrotu avārijas apstākļus, uzsākts kriminālprocess. Policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, lai varētu izvērtēt vadītāja atbildību. Ja varat sniegt noderīgu informāciju, zvaniet pa tālruņa numuru 110 un lūdziet dispečeru jūs savienot ar Bauskas iecirkni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm