tv3.lv

Pie Baldones šoferis izraisa avāriju, aizbildinoties ar aizsegtu redzamību kravas auto dēļ

8. septembrī 22:30

Dienas pirmajā pusē kāds “Volkswagen” markas transportlīdzekļa vadītājs Baldonē izraisīja avāriju, paskaidrojot, ka viņam skatu neveiksmīgi aizsedza kravas automašīna. Vīrietis ietriecās “Volvo” spēkratā, kuram pie stūres sēdēja sieviete.

Rīgas ielas un Vecumnieku šosejas krustojums pie Baldones, apkārtnē dzīvojošajiem ir labi pazīstams un vienmēr tiek izbraukts ar īpašu piesardzību, tomēr ekstrēmas situācijas gadās arī pārsimt metru tālāk – pie vietējā benzīntanka. Kādai “Volvo” vadītājai, kura šorīt atgriezās Baldonē no meitas apciemojuma Bērnu slimnīcā, pēkšņi ceļu aizšķērsoja “Volkswagen” spēkrats. Tā vadītājs savu vainu nenoliedz.

“Griezos ārā, un pretī brauca auto. Neredzēju auto, jo tas bija aiz smagās mašīnas. “Volvo” redzēju tikai metru vai divus no manis,” stāsta “Volkswagen” vadītājs.

Tā kā “Volvo” vadītājai negadījuma vietā nācās aizkavēties, gaidot evukuatora ierašanos, otrajā dienas vizītē pie meitas uz slimnīcu devās tētis. Abi iesaistītie braucēji negadījumu uztvēra mierīgi, bez savstarpējiem pārmetumiem. Uz vietas bija ieradusies arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas pārbaudīja abu šoferu veselības stāvokli. Abiem vadītājiem tika veikta arī alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Šoferi pie stūres bija sēdušies skaidrā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm