Pie Raganas nāvējoši notriec velobraucēju

27. septembrī 21:00

Nelāga apstākļu sakritība – tieši tā vietējie Raganas iedzīvotāji raksturo vakardienas traģisko notikumu, kurā dzīvību zaudēja kāds pusmūža vecuma velosipēda vadītājs. Negadījuma apstākļi vēl joprojām ir neskaidri, iespējams, pie vainas atstarojošo elementu iztrūkums, tumsā pārvietojoties pa ceļu, vēsta “Degpunktā”.

Pirmdien, 26. septembrī, gandrīz stundu pēc saulrieta jeb ap plkst. 20.00, kāds riteņbraucējs pusmūža vecumā nenonāca līdz savam galamērķim.

“BMW” markas automašīna nāvējoši notrieca velosipēda vadītāju uz P7 autoceļa, Ragana-Turaida pirmajā kilometrā. Minētais ceļa posms ir taisns un labi pārredzams, un, iespējams, tieši tāpēc autovadītāji uz tā ir iecienījuši strauji palielināt braukšanas ātrumu.

Līna Bagdone
Valsts policijas pārstāve

“Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, velosipēda vadītājam nav bijuši atstarojoši elementi apģērbā, ne uz transportlīdzekļa. Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu un skaidro negadījuma apstākļus. Tāpat policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņa numuru: 67219782 vai 110.”

Automašīnas “BMW” vadītājs nav bijis alkohola reibumā.

Savukārt riteņbraucēju Raganas iedzīvotāji raksturo kā laipnu, mierīgu un atsaucīgu cilvēku, kurš diez vai apzināti pārkāptu noteikumus.

Negadījumu apkārtējie raksturo kā nelāgu apstākļu sakritību. Šodien, 27. septembrī, notikuma vietā vairs nekas neliecina par vakar vakarā notikušo traģisko negadījumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm