tv3.lv

Pie Tīnūžiem notikusi smaga “Volvo” un kravas auto avārija

Rudenīgie laikapstākļI otrdien noteikti ietekmēja ne mazums autobraucēju – daudzviet Rīgā bija vērojami pamatīgi sastrēgumi. Tomēr viens no samgākajiem notikumiem uz ceļa piedzīvots rīta pusē, starp Tīnūžiem un Ropažiem. Sievietes vadīts “Volvo” spēkrats saslīdēja un iebrauca pretējā joslā. Iespējams, pie vainas tieši slapjais asfalts un liels ātrums.

Vieglo “Volvo” spēkratu pašizgāzēja šoferis pamanīja jau vairākus metrus pirms notika sadursme. Sākotnēji nodomājis, ka pie stūres sēž kāds nesen tiesības ieguvis jaunietis, jo spēkrats braucis sānslīdē, bet mirkli vēlāk jau sācis pa ceļu virpuļot. Smagās automašīnas vadītājs mēģināja bremzēt, bet no trieciena izvairīties neizdevās.

“Volvo” ieslīdēja pretējā joslā, ar aizmuguri atsitās pret pašizgāzēja kreiso, priekšējo stūri un virpuļojot nonāca grāvi. Trīs automašīnu stūrētāji, kas kļuva par negadījuma aculieciniekiem, piestāja un devās pie pamatīgi samīcītā “Volvo”.

Pie stūres sēdēja sieviete. Vai viņa pati izkļuva no spēkrata, vai garāmbraucēji palīdzēja, šobrīd nav zināms, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus piesaistīt nebija nepieciešams. Mediķi negadījuma vietā ieradušies ļoti ātri. Sievietei konstatēti vairāki ievainojumi, viņa nogādāta ārstniecības iestādē, kur tur tiks pārbaudīts vai nav gūtas kādas slēptas traumas.

Par sadursmes iemesliem sprieda gan pašizgāzēja šoferis, gan uz notikuma vietu atbrauksī cietušās sievietes meita. Negadījuma brīdī lija lietus, kas visticamāk ietekmēja redzamību, kā arī no aculiecinieku teiktā zināms, ka Volvo ātrums bijis pārāk liels – neatbilstošs ceļa segumam. Arī riepu stāvoklis nav iepriecinošs.

“Degpunktā” aprunājās ar vietējiem iedzīvotājiem, kas pa konkrēto ceļa posmu brauc ikdienā. Avārijas šeit bijušas ne mazums. Lielakoties pie vainas autobraucēju steiga.

“Volvo”, kas samīcīts līdz nepazīšanai, pēc negadījuma nonāks metāllūžņos, bet smagajam spēkratama priekšā remonts. Pašizgāzējs no negadījuma vietas bija jātransportē ar evakuātora palīdzību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm