tv3.lv

Pieci šoferi Kurzemē pārsnieguši atļauto ātrumu par vairāk nekā par 51 kilometru stundā

Aizvadītās nedēļas nogalē likumsargi Kurzemē ir pieķēruši vairākus ātrumpārkāpējus, no kuriem pieci atļauto braukšanas ātrumu pārsniedza vairāk par 51 kilometru stundā, par ko, saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, piemēro tiesību izmantošanas aizliegumu, informēja Valsts policijā.

6. jūnijā 17:05

3.jūnijā, ap plkst. 16.10 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Saldus novadā, Cieceres pagastā fiksēja automašīnu “Land Rover”, kura vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 90 kilometriem stundā, traucās ar ātrumu 151 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 61 kilometru stundā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat piekdien, 3.jūnijā, ap plkst. 21 Talsu novadā, Lībagu pagastā tika apturēts transportlīdzeklis “BMW”, kura vadītāja vietā, kur atļauts pārvietoties ar braukšanas ātrumu 90 kilometri stundā, brauca ar ātrumu 148 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 58 kilometriem stundā.

Tikmēr sestdien, 4.jūnijā, ap plkst. 08.30 Dienvidkurzemes novadā, Dunalkas pagastā tika apturēts transportlīdzeklis “Audi”, kura vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 90 kilometri stundā, brauca ar ātrumu 146 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 56 kilometru stundā.

Tāpat tajā pašā dienā, 4.jūnijā, ap plkst. 20.00 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Liepājā, Brīvības ielā fiksēja motociklu “Ducati”, kura vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 50 kilometriem stundā, traucās ar ātrumu 114 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 64 kilometriem stundā.

Savukārt svētdien, 5.jūnijā, ap plkst. 10.45 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Dienvidkurzemes novadā, Virgas pagastā fiksēja automašīnu “Audi”, kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 70 kilometriem stundā, brauca ar ātrumu 124 kilometri stundā, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 54 kilometriem stundā.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm